Teisiamas kaunietis (nuotr. TV3)

Teisiamas kaunietis (nuotr. TV3)

Teisme atsidūrusiam 45-erių ugniagesiui pateikti sunkiai protu suvokiami kaltinimai. Kaunietis teisiamas už savo draugės kraupų nužudymą. Prokurorai bando teismui įrodyti, kad vyras pasinaudojo savo girta drauge, jai į makštį įkišo nenustatytą daiktą, dėl kurio 44-erių moteris mirtinai nukraujavo.

Kaunietis dievagojasi, esą paliko draugę miegoti, o durys buvo atrakintos, tad iki sąmonės netekimo prisigėrusia moterimi pasinaudoti galėjo bet kas.

Prokurorai iš vyro konfiskavo dar ir kompiuterį, kuriame buvo vaikų pornografijos.

Moters nužudymu įtariamas vyras sako su drauge pasipykdavo, tačiau jos nei mušęs, nei kitaip žalojęs, todėl dėl nužudymo kaltės išsižada. Neva moterį taip sužaloti galėjo kiti jos sugėrovai. Kaunietis sako, kad supratęs, jog draugei negerai, pats iškvietė greitąją pagalbą, tačiau ši niekuo jau nebepadėjo. Moteris nukraujavusi mirė savo bute.

 

REKLAMA
Parašyk komentarą
  Skaityti komentarus (2)
  Komentuoti

  Kriminalai

  Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Broniaus Jablonsko)
  Kaune liepsnoja namas 2016.12.09 22:43  Penktadienio vakarą apie 21 val 30 min. Bendruoju pagalbos telefonu gautas pranešimas, kad Kaune, Studentų gatvėje dega namas. Į įvykio vietą iš karto išskubėjo tarnybų ekipažai.
  Kailių salonas (nuotr. TV3)
  Tarsi filme: ilgapirščiai profesionaliai apšvarino kailių saloną 2016.12.09 22:39 Prabangiausių kailinių pakabos tuščios, manekenai išvartyti, rankinės išmėtytos, o tūkstančius kainuojantys drabužiai sumindžioti guli ant žemės. Tokį kraupų vaizdą, atėjęs į savo prabangių kailinių parduotuvę išvydo jos savininkas. Parduotuvės stogas išluptas, matomai per jį, pralobti užsimanę vagišiai ir įlipo. Šoko ...
  Po sprogimo (nuotr. TV3)
  Pakaunėje stiprus sprogimas iki pamatų sugriovė gyvenamąjį namą 2016.12.09 20:40 Raudondvaryje, Akacijų gatvėje naktį atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Sprogus dujų balionams, liepsnos prarijo visą žmonių užgyventą turtą, sudegė viskas – nuo daiktų iki sienų. Kaimynai pasakoja, iš pradžių nepatikėję, kad kaimynystėje dega namas. Teigia manę, kad sproginėja fejerverkai.
  Degantis automobilis (nuotr. TV3)
  Važiavo į mišką pavedžioti šuns, bet liko be automobilio 2016.12.09 20:00 Šilutės ugniagesiai pavakare atskubėjo gesinti prie Ramučių degalinės liepsnose paskendusio automobilio. O šis akimirksniu sudegė – atvažiavus ugniagesiams iš jo jau buvo belikę metalo griaučiai. Paaiškėjo, kad nelaimė įvyko moteriai atvažiavus į mišką pavedžioti šuns. Gyvūnėliui prisilaksčius jo šeimininkė susiruošė ...
  Kauno miesto savivaldybė (nuotr. Fotodiena.lt)
  Savivaldybės korupcijos skandalas įtraukė dar du asmenis 2016.12.09 16:06 Korupciją Kauno rajono savivaldybėje tirianti Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) šią savaitę įtarimus pareiškė dar dviem įtariamiesiems. „Trečiadienį buvo sulaikyti du asmenys. (...) Jiems buvo pritaikytos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti, jie paleisti“, – BNS penktadienį sakė STT Viešųjų ryšių ...


  RODYTI ŽEMĖLAPĮ

  +3

  Šiauliai

  +6

  Klaipėda

  +3

  Panevėžys

  +5

  Utena

  +4

  Kaunas

  +5

  Vilnius

  +5

  Alytus

  +5
  Vilnius
  2016-12-09 23:16
  Siųsk savo orų nuotrauką:
  SIŲSTI
  Nuotraukos autorius: Gytis Štramaitis

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Į viršų