Septintą pergalę dvyliktosiose Lietuvos krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ketvirtą vietą užimantis Utenos „Juventus“ klubas, sekmadienį svečiuose po sėkmingo ketvirtojo kėlinuko 70:68 (14:19, 19:21, 10:18, 27:10) įveikęs devintojoje pozicijoje likusią Panevėžio „Lietkabelio“ ekipą.

21 tašką nugalėtojams pelnė pergalingus du taškus likus 1,1 sekundės į varžovų krepšį įmetė Egidijus Dimša, 11 - Edgaras Želionis, po 10 - Aidas Viskontas ir Rolandas Alijevas.

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Milijanas Pavkovičius (11 tšk.) Simas Buterlevičius (10 tšk.), Jeremaine'as Love'as, Julius Kazakauskas ir Arnas Labuckas (po 9 taškus).

Dešimties komandų turnyre pirmauja pergalingai žaidžiantys čempionai Kauno „Žalgirio“ (10/0) krepšininkai, lenkiantys vicečempioną Vilniaus „Lietuvos rytą“ (9/2) bei Prienų-Birštono „Vytauto“ (7/4) klubą.