14
„Vytis“ dar sykį įrodė pranašumą prieš „Ežerūną-Karį“ (nuotr. Justino Matulaičio)

Šakių „Vyčio“ (9/6) komanda Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse antrą kartą šį sezoną įveikė Molėtų „Ežerūno-Kario“ (5/12) ekipą. Nerijaus Zabarausko auklėtiniai pergalę namuose iškovojo rezultatu 88:64 (27:12, 18:14, 26:22, 17:16).

14

„Vyčio“ komanda veržtis į priekį pradėjo nuo pat mačo pradžios (10:3), tačiau svečiai taip pat neleido šakiškiams atitrūkti – 11:14. Tritaškiai leido „Vyčiui“ įgauti dviženklę persvarą (22:12) ir skirtumas tarp ekipų vis augo – 27:12. „Ežerūnui-Kariui“ sunkiai sekėsi mažinti deficitą, kuris po dviejų kėlinių siekė 19 taškų – 26:45.

„Vytis“ ir po didžiosios pertraukos taikliai šaudė tolimus šūvius (56:34), o molėtiškiai toliau ženkliai atsiliko – 48:71. Per paskutinį kėlinį „Ežerūnas-Karys“ nebeišsigelbėjo, tad pranašumą įrodęs „Vytis“ laimėjo mačą 88:64.

„Vytis“: P.Beliavičius 15, E.Serkevičius (4/4 dvit.) ir D.Redikas – po 13, A.Birgelis 11, M.Užupis 10, M.Pacevičius 9, D.Domarkas 8.

„Ežerūnas-Karys“: R.Ambrulaitis (7 atk. kam.) ir E.Sosnovskis (7 atk. kam.) – po 14, E.Narušis 11, M.Šerkšnas 10, D.Zupkauskas 7.