Šiandien, po dviejų savaičių pertraukos futbolo fanai vėl galėjo mėgautis Čempionų lyga. E lygos rungtynėse „Barcelona“ futbolininkai sutrypė „AS Roma“ vienuolikę rezultatu 6:1 (3:0).

E grupėje „Camp Nou“ stadione susitiko praėjusių metų čempionė, „Barcelona“ su ekipa iš Italijos - „AS Roma“ . „Barcelona“ prieš šias rungtynes Madride džiaugėsi triuškinama pergale prieš amžinus varžovus, Madrido „Real“ futbolininkus,rezultatu 4:0. Tuo tarpu Romos futbolininkai „Serie A“ čempionate nesugebėjo įveikti lentelės dugne esančios „Bologna“ ekipos, su kuria sužaidė lygiosiomis 2:2. Pirmosios tarpusavio rungtynės tarp „Barcos“ ir „Romos“ Italijoje baigėsi lygiosiomis 1:1.

„Barcelona“ 6:1 „AS Roma“

Startinės sudėtis:

„Barcelona“: M. ter Stegen; J. Alba, T. Vermaelen, G. Pique, D. Alves; S. Roberto, S. Busquets, I. Rakitič; Neymar, L. Suarez, L. Messi.

„AS Roma“: W. Szczesny; L. Digne, A. Rudiger, K. Manolas, Maicon; R. Nainggolan, S. Keita, M. Pjanič; I. Falque, E. Dzeko, A. Florenzi.

Rungtynių eiga:

Prieš finalinį rungtynių švilpuką Edenas Dzeko sugebėjo pelnyti savo įvartį, tačiau Romos žaidėjų veiduose nepasirodė nė menkiausia šypsena.

Edenas Dzeko turėjo puikią progą pelnyti paguodos įvartį nuo 11 metrų žymos, tačiau M. ter Stegenas atspėjo smūgio kryptį ir išlaikė vartus sausus.

77-ąją minutę „Barcelona" gavo šansą atlikti 11 metrų baudinio, kurį stojo realizuoti Neymaras. Brazilo smūgį Wojciech Szczesny atlaikė, tačiau prie kamuolio greičiausiai atsidūrė kitas brazilas Adriano ir nuginklavo „Romos" vartininką.

59-ąją minutę Lionelis Messi svečius iš Romos pasiuntė į nokautą. Argentinietis pataisė savo netikslų smūgį ir mušė penktąjį šių rungtynių įvartį.

Antrasis kėlinys prasidėjo apylygiu abiejų komandos žaidimu iki 56-osios minutės. Tuomet ir vėl tiksliai sužaidė „Barcos“ futbolininkai, po Lionelio Messio perdavimo gynėjas Gerardas Pique kamuolį pasiuntė į tuščius vartus ir katalonams suteikė keturių įvarčių persvarą.

44-ąją minutę Luisas Suarezas pelnė trečiąjį šių rungtynių įvartį. Neatšokus kamuoliui nuo žemės urugvajietis stipriu spyriu kamuolį paleido į tolimąjį vartų kampą ir pralinksmino visą „Camp Nou“ stadioną.

Sužaidus trečdalį rungtynių laiko katalonai kiek sumažino žaidimo tempą, tačiau kamuolys beveik visą laiką būna pas „Barcelonos" futbolininkus, o italai tik gavę kamuolį dažniausiai praranda jį per kelias akimirkas.

Praėjus trims minutėms po pirmojo įvarčio kurį įmušė Lusias Suarezas,  Lionelis Messis pelnė pirmąjį įvartį šiame Čempionų lygos sezone.

15-ąją minutę po eilinės „Barcos“ atakos Luisas Suarezas galiausiai išvedė šeimininkus į priekį. Urugvajietis po Dani Alveso perdavimo nesunkiai kamuolį pasiuntė į tuščius vartus.

Pirmosios 10 minučių priklauso katalonams. „Barcelona“ futbolininkai atliko ne vieną pavojingą smūgį, o kartą ir pasiuntė kamuolį į vartus, tiesa po nuošalės.

Visi rezultatai:

E grupė:

„BATE“ 1:1 Lėverkuzeno „Bayer“

2‘ M. Gordejchuk [1-0]

68‘ A. Mehmedi [1-1]

15' L. Suarez [1-0]

18' L. Messi [2-0]

44' L. Suarez [3-0]

56' G. Pique [4-0]

59' L. Messi [5-0]

77' Adriano [6-0]

90+1' E. Dzeko [6-1]

F grupė:

Londono „Arsenal“ 3:0 Zagrebo „Dinamo“

29' M. Ozil [1-0]

33' A. Sanchez [2-0]

69' A. Sanchez [3-0]

Miuncheno „Bayern“ 4:0 Pirėjaus „Olympiakos“

8' D. Costa [1-0]

16' R. Lewandowski [2-0]

20' T. Muller [3-0]

70' K. Coman [4-0]

53' H. Badstuber („Bayern“) - raudona kortelė

G grupė:

FC „Porto“ 0:2 Kijevo „Dinamo“

35' A. Yarmolenko [0-1]

64' D. Gonzalez [0-2]

Tel Avivo „Maccabi“ 0:4 Londono „Chelsea“

20' G. Cahill [0-1]

73' Willian [0-2]

77' Oscar [0-3]

90+1' A. Baba [0-4]

41' T. Ben Haim („Maccabi“) - raudona kortelė

H grupė:

Sankt Peterburgo „Zenit“ 2:0 „Valencia“

15‘ O. Shatov [1-0]

74‘ A. Dzyuba [2-0]

80‘ R. Vezo („Valencia“) – raudona kortelė

Liono „Olympique“ 1:2 „KAA Gent“

7' J. Ferri [1-0]

32' D. Milicevič [1-1]

90+5' K. Coulibaly [1-2]