Mungyeonge (Pietų Korėja) pasaulio kariškių sporto žaidynių imtynių turnyre sidabro medalį iškovojo Vilius Laurinaitis. Joniškietis svorio kategorijoje iki 98 kilogramų įveikė tris varžovus ir tik finale nusileido penkiais metais vyresniam pasaulio čempionui Nikitai Melnikovui iš Rusijos.

Pirmose imtyse Vilius savo varžovus įveikė vienodu rezultatu 4:2. Aštuntfinalyje lietuvis nugalėjo Sergejų Starodubą iš Baltarusijos, o ketvirtfinalyje – ukrainietį Vladimirą Vasiljevą. Imtyje dėl patekimo į finalą 2012 metų pasaulio jaunimo čempionas jau pirmame kėlinuke ant menčių paguldė brazilą Davi Jose Albino.

Graikų-romėnų imtynių varžybose svorio kategorijoje iki 98 kilogramų galynėjosi 14 atletų.

Svoryje iki 80 kilogramų per žingsnį nuo medalio buvo Julius Matuzevičius. Taip pat Joniškyje savo sportinį kelią pradėjęs imtynininkas nepaliko vilčių libaniečiui Alsoury Miheliui bei estui Hardo Tootsui.

Beje, libanietį Julius sudorojo per 29 sekundes, o estą ant menčių paguldė įpusėjus pirmam kėlinukui. Ketvirtfinalyje Julius nusileido šių metų Europos žaidynių vicečempionui Rafikui Huseinovui (0:8) iš Azerbaidžano, o paguodoje dėl bronzos teko pripažinti armėno Sargiso Kočiarjano pranašumą (0:3). Julius Matuzevičius tarp 15 atletų liko penktoje vietoje.