Pirmąją LKL savaitę akrobatiniu metimu iš po krepšio nustebinęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ puolėjas Rokas Giedraitis ir toliau demonstruoja puikų krepšinio ritmą. Šįkart į gražiausių epizodų rinkinį neabejotinai turėtų patekti jo elegantiškas taiklus tritaškis paskutinę kėlinio sekundę.

„Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate ketvirtadienį sostinės ekipa išvykoje 89:71 įveikė „Pieno žvaigždžių“ ekipą. Svečiai nuo pat susitikimo pradžios parodė, jog yra nenusiteikę juokauti ir pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 27:12, o po po pirmos rungtynių pusės turėjo 16-os taškų pranašumą.

Ir nors trečiąjį ketvirtį laimėjo aikštelės šeimininkai, tai didelės įtakos susitikimo baigčiai neturėjo ir vilniečiai iškovojo įtikinamą pergalę. Rokas Giedraitis prie pergalės prisidėjo 14 taškų, o rezultatyviausias buvo Kšištofas Lavrinovičius – 15.