Savaitgalį 2016 metų vasaros olimpiados sostinėje Rio de Žaneire (Brazilija) vyko mažųjų dviračių kroso BMX varžybos "Aquece Rio - International Cycling BMX Challenge".

Lietuvos mažųjų dviračių kroso rinktinės lyderė 32-ejų metų Vilma Rimšaitė kvalifikacijoje tarp aštuoniolikos dalyvių buvo šešiolikta (41,452 sek.), pateko į pusfinalį, kuriame liko penkiolikta.

Greičiausiai atrankoje trasą įveikė kolumbietė Mariana Pajon (37,157 sek.), aplenkusi venesuelietę Stefany Hernandez (37,899 sek.) ir belgę Elkę Vanhoof (37,024 sek.).

Dėl nepalankių oro sąlygų buvo surengtas tik vienas pusfinalio važiavimas iš trijų, kuris ir išrikiavo sportininkes galutinėje varžybų įskaitoje.

Aukso medalį iškovojo kolumbietė M. Pajon (37,572 sek.), sidabras atiteko venesuelietei S. Hernandez (37,708 sek.), o bronza tenkinosi amerikietė Brooke Lee Ann Crain (38,546 sekundės).