Penktą pergalę iš eilės Italijos aukščiausiosios futbolo lygos (Serie A) starte iškovojo dvidešimties komandų turnyro lyderis Milano „Inter“ (15 tšk.) klubas, trečiadienį namuose 1:0 (0:0) įveikęs penkioliktojoje pozicijoje esančią „Verona“ (3 tšk.) ekipą.

Pergalingo įvarčio autoriumi tapo Felipe Melo (56 min.).

Į antrą vietą pakilo „Fiorentina“ (12 tšk.) vienuolikė, namuose 2:0 (0:0) nugalėjusi „Bologna“ futbolininkus.

Po įvartį į svečių vartus įmušė Jakubas Blaszczykowskis (71 min.) bei Nikola Kaliničius (82 min.).

Trečiojoje pozicijoje atsidūrė trečiąją pergalę iškovojusi „Sassuolo“ (11 tšk.) komanda, išvykoje įveikusi „Palermo“ ekipą, kuri nuo 86 minutės žaidė be pašalinto iš aikštės Lucos Rigonio.

Pergalingą įvartį įmušė Sergio Floccaris (35 min.).

Dar du taškus prarado tik tryliktojoje pozicijoje esanti bei čempionės titulą ginanti Turino „Juventus“ (5 taškai) vienuolikė, savo aikštėje nesugebėjusi įveikti pirmąjį tašką iškovojusią autsaiderę „Frosinone“ ekipą.

Antrojo kėlinio pradžioje Simone Zaza (50 min.) išvedė šeimininkus į priekį, o jau per teisėjo kompensuotą laiką rezultatą išlygino Leonardo Blanchardas (90+2 min.).