Antrą pergalę Europos jaunimo (iki 20 metų) paplūdimio tinklinio čempionato Kipre vaikinų varžybų starte iškovojo Edvino Vaškelio ir Artūru Vincelovičiaus duetas.

Ketvirtadienį antrajame keturių ekipų E grupės turnyro ture 5 reitingą turintys Lietuvos tinklininkai vos per 25 minutes 2:0 (21:13, 21:7) nugalėjo estus Ragnarą Kaldę ir Karlį Alliką (21 reitingas) bei užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose.

Lemiamoje dvikovoje dėl pirmosios vietos grupėje ir tiesioginio kelialapio į pirmenybių aštuntfinalį ketvirtadienio popietę lietuviai žais su prancūzais Arnaud'u Gauthier'u-Ratu ir Arnaud'u Loiseau (12 reitingas), kurie antrojo turo mače 2-0 (21:12, 21:12) įveikė šeimininkus Charalamposą Zorpį bei Antonį Liotatį (28 reitingas).

Europos jaunimo (iki 20 metų) paplūdimio tinklinio čempionate dalyvauja po 32 vaikinų ir merginų komandas. Į atkrintamąsias varžybas patenka po 3 iš 4 geriausių duetų kiekvienoje grupėje, o čempionate nugalėjusios poros uždirbs po 80 pasaulio reitingo taškų.