Prancūzijoje tęsiasi planetos irklavimo čempionatas, kuriame sportininkai varžosi ne tik dėl apdovanojimų, bet ir kelialapių į 2016 metų Rio de Žaneiro (Brazilija) vasaros olimpines žaidynes.

Neolimpinėje moterų lengvo svorio (iki 59 kg) vienviečių valčių rungtyje antradienį 19-metė Sonata Petrikaitė antrajame paguodos plaukime iš keturių užėmė antrąją vietą bei kovą dėl medalio tęs pagrindiniame pusfinalyje.

Universiados vicečempionės Lietuvos irkluotojos laikas 2000 m distancijoje - 8 minutės 09,21 sekundės.

Antrojo paguodos plaukimo nugalėtoja tapo olandė Amber Van Zomeren (8:02,60), trečia finišavo japonė Kanado Ueda (8:17,51), o ketvirtąja pozicija tenkinosi armėnė Anetta Barseghian (8:51,00).

Tarp šešiolikos paguodos plaukimų dalyvių šiemet su suaugusiais pirmą kartą Europos čempionate dalyvavusios S. Petrikaitės rezultatas kvalifikacijoje buvo dvyliktas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.