Konektikuto valstijoje (JAV) pasibaigusio WTA serijos tarptautinio moterų teniso turnyro „Connecticut Open“ vienetų varžybų nugalėtoja antrus metus iš eilės tapo antroji raketė čekė Petra Kvitova, finale per 2 valandas ir 19 minučių trijuose setuose – 6:7 (6:8), 6:2, 6:2 – įveikusi ketvirtąją pagal reitingą taip pat kairiarankę tautietę Lucie Šafaržovą.

Tai buvo jau septynioliktas 25-erių metų P. Kvitovos laimėtas WTA serijos turnyras, o Niu Heivene ji triumfavo jau trečią kartą. Pirmąsyk šį turnyrą jį laimėjo 2012 metais.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojai atiteko 470 WTA reitingo taškų bei 128 250 JAV dolerių čekis.

28-erių L. Šafaržova tenkinosi 305 įskaitiniais WTA klasifikacijos taškais ir 68 385 dolerių piniginiu prizu.

Dvejetų varžybas laimėjo ketvirtos pagal skirstymą vokietė Julia Goerges poroje su čeke Lucie Hradečka, finale 6:3, 6:1 sutriuškinusios taivanietės Chia-Jung Chuang bei kinės Chen Liang duetą.

WTA serijos teniso turnyro „Connecticut Open“ JAV prizų fondą sudarė 689 tūkst. dolerių.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.