29-ą kartą Prancūzijoje finišavusiose penkių etapų daugiadienėse dviratininkų lenktynėse „Tour Poitou-Charentes“ 26-ą vietą galutinėje įskaitoje užėmė „Team Marseille 13 KTM“ komandos narys Ignatas Konovalovas, o jo ekipos draugas Evaldas Šiškevičius liko 103-ias.

Pirmasis Lietuvos dviratininkas lenktynių nugalėtojui vokiečiui Tony'iui Martinui pralaimėjo 3 minutes bei 1 sekundę, o antrasis – 19 minučių bei 17 sekundžių:

1. Tony Martin (Vokietija) 16 val. 58 min. 46 sek.

2. Adriano Malori (Italija) atsiliko 37 sek.

114.Theo Bos (Olandija) 42:19

Penktąjį 197,8 km etapą laimėjo italas Matteo Trentinas (4:46:58). Kartu su lyderiais finišavęs E. Šiškevičius buvo keturioliktas, o I. Konovalovas (+ 31 sek.) užėmė 60-ą vietą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.