Penktadienį, rugpjūčio 28 dieną, Lietuvos paplūdimio tinklininkės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė sėkmingai įveikė Europos jaunimo (iki 22 metų) čempionato aštuntfinalį. Macedo de Cavaleiros mieste (Portugalija) vykstančiose varžybose aštuntos pagal skirstymą lietuvės per 33 minutes 2:0 (21:14, 21:17) nugalėjo olandes Julią Wouters bei Lauri Luijken (23 reitingas).

Rytoj I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė Europos čempionato ketvirtfinalyje žais su latvių Alisės Leces bei Martos Ozolinos (16 reitingas) ir šveicarių Dunjos Gerson bei Lauros Caluori (29 reitingas) porų susitikimo nugalėtojomis.

Lietuvės iškovojo jau ketvirtą pergalę iš eilės – H pogrupyje nugalėjusios visas varžoves ir užėmusios pirmą vietą, merginos pateko tiesiai į varžybų aštuntfinalį.

Šiandien savo pasirodymą Europos jaunimo čempionate tęs ir Lietuvos vyrų paplūdimio tinklinio komanda. Arnas Rumševičius su Luku Každailiu (22 reitingas) sėkmingai startavo varžybose, pirmose F grupės rungtynėse 2:0 (21:16, 21:11) nugalėję baltarusius Antoną Dedkovą bei Pavelą Vaučkevičių (11 reitingas).

Tačiau antrose rungtynėse lietuviai 0:2 (16:21, 14:21) buvo priversti pripažinti pogrupio favoritų, 2014 m. Europos jaunimo (iki 20 metų) čempionų vokiečių Niklaso Rudolfo bei Clemenso Wicklerio (6 reitingas) pranašumą.

Šiandien 20.10 val. A. Rumševičius bei Lukas Každailis žais lemiamas rungtynes dėl patekimo į atkrinamąsias varžybas su rusais Igoriu Veličko ir Maksimu Sivolapu (27 reitingas).