17
Airinė Palšytė (nuotr. Alfredo Pliadžio)

Kinijos sostinėje vykstančiose pasaulio lengvosios atletikos pirmenybėse keturioliktą vietą kvalifikacinėse varžybose užėmė bei tarp trylikos finalo dalyvių nepateko šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė.

17

Pradinį aukštį - 1,80 m - Lietuvos šuolininkė įveikė pirmuoju bandymu. Pirmuoju mėginimu jai pakluso ir 1,85 m aukštis. Po pirmųjų dviejų aukščių varžybas tęsė 25 sportininkės iš 30.

1,89 m aukštį A. Palšytė taip pat įveikė pirmuoju bandymu, o po šio aukščio liko 21 šuolininkė.

Visi trys Lietuvos šuolininkės bandymai 1,92 m aukštyje buvo vienodi - kiek liesta kartelė atkakliai krito žemyn.

Galutinėje rikiuotėje keturioliktą poziciją A. Palšytė pasidalijo su švede Sofie Skoog, ukrainiete Oksana Okuneva ir brite Morgan Lake.

Moterų šuolių į aukštį (normatyvas - 1,94 m) atrankos varžybose 1,92 m aukštį įveikė trylika finale startuosiančių sportininkių.

Disko metimo sektoriuje pirmasis Andriaus Guždiaus metimas - 59.64 m, tai buvo grupės vienuoliktas rezultatas. Antruoju bandymu (58.25) pozicijos pagerinti nepavyko. Trečiasis metimas buvo geriausias - 62.22 m. Savo grupėje Andrius užėmė devintą vietą. O galutinė jo vieta, keturiolikta, paaiškėjo po "B" grupės varžybų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.