5
Giedrius Titenis (nuotr. SCANPIX)

Pasaulio plaukimo čempionate Kazanėje vienas geriausių Lietuvos plaukikų Giedrius Titenis 100 metrų plaukimo krūtine rungties finale liko šeštas. Pusę distancijos įveikęs 26 metų lietuvis buvo trečias, tačiau antroje rungties dalyje pritrūko jėgų.

5

100 metrų plaukimo krūtine finale G. Titenis įveikė per 59,56 sek. Jei lietuvis būtų plaukęs taip, kaip pusfinalyje, kai nuplaukė per 58,96 sekundės ir, 0,28 sekundės pagerino pačiam priklausiusį šalies rekordą, būtų tapęs prizininku. Pusfinalyje sekmadienį Giedrius finišavo antras pirmajame plaukime bei buvo trečias tarp visų šešiolikos pusfinalio dalyvių.

Lietuvis pirmadienį 100 m nuotolį krūtine finale nuplaukė per 59,56 sekundės ir aplenkė du varžovus. Iki bronzos medalio, kurį iškovojo britas Rossas Murdochas. Lietuvos plaukikui pritrūko 0,47 sekundės.

Čempionu tapo pasaulio rekordininkas britas Adamas Peaty's, distanciją įveikęs per 58,52 sekundės ir 0,07 sekundės aplenkęs vėl sidabrą planetos pirmenybėse iškovojusį Londono olimpiados čempioną Cameroną Van Der Burghą iš Pietų Afrikos Respublikos: