Los Andžele pasibaigusiose specialiosiose olimpinės žaidynėse puikiai sekėsi mūsų šalies sportininkams. Jie laimėjo krūvą medalių. Geriausiai tarp jų pasirodė sunkiosios atletikos atstovai Justinas Bladika ir Kristina Kirilesku, laimėję aukščiausius apdovanojimus ir atskirose rungtyse ir bendrojoje įskaitoje.

J. Bladika buvo nepralenkiamas rovimo ir stūmimo rungtyse, o taip pat bendroje įskaitoje. Tiesa, spaudimo nuo suoliuko varžybose jis tenkinosi antrąja vieta. Tuo tarpu K. Kirilesku visose išvardytose kategorijose buvo pirma.

Aukso medaliais pasipuošė ir lengvosios atletikos atstovai. Rimvydas Kriauzlys laimėjo 800 m ir 400 m bėgimą, Aurimas Jasiulionis – 5000 m bėgimą, Rūta Tuskenytė – 1500 m bėgimą. Raimondas Vaicekauskas kartu su išvardytais lengvaatlečiais iškovojo 4 po 400 m estafetės auksą.

Specialiųjų olimpinių žaidynių auksą iškovojo ir plaukikas Julius Rėksnys. Jis buvo nepralenkiamas 50 ir 25 m plaukimo krūtine rungtis. 25 m laisvuoju stiliumi rungtyje nugalėtoja tapo Augustė Šerpytytė. 50 m plaukime Kristupas Von Gravrock-Goes buvo antras, o 25 m – trečias.

Bočios rungtyje Julija Vanagaitė iškovojo sidabro medalį, o Alfredas Šimas – bronzos. Stalo tenise taip pat mūsų atstovė lipo ant prizininkų pakylos – Solventa Kapačiauskaitė iškovojo vienetų sidabro medalį, o mišrių dvejetų su Algirdu Uscila liko ketvirta.

Specialiose žaidynėse dalyvavo apie 6,5 tūkst. atletų iš 165 valstybių. Los Andžele buvo varžomasi 25 sporto šakose, tarp jų futbolo, krepšinio, tinklinio, teniso, lengvosios atletikos, varžybose.