Rusijos vykstančiame 16-ame pasaulio vandens sporto šakų čempionate Lietuvos plaukikų kvartetas nepateko į estafetės keturi po 100 m laisvu stiliumi rungties finalą.

Lietuviai - Simonas Bilis, Mindaugas Sadauskas, Povilas Strazdas ir Tadas Duškinas - nuotolį nuplaukė per 3 minutes 20,15 sekundės ir ketvirtąjį atrankos plaukimą baigė septinti, o bendroje įskaitoje tarp 30-ties komandų užėmė devynioliktą vietą.

Iki finalinio aštuntuko lietuviams pritrūko 4,68 sekundės.

Greičiausiai estafetės atrankoje plaukė Rusijos (3:12,46), Brazilijos (3:13,99) ir Italijos (3:14,44) komandos.

Didžiausia staigmena tapo, kad į finalą nepateko pasaulio vicečempionai JAV plaukikai, kurie sugaišo 3 minutes 16,01 sekundės ir atrankoje užėmė tik vienuoliktą vietą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.