Ričardas Berankis – JAV žengė į ketvirtfinalį

Kitas jo priešininkas – turnyro favoritas

Antrą pergalę Atlantoje (JAV) vykstančio ATP serijos "BB&T Atlanta Open" teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 585 870 JAV dolerių, vienetų varžybose iškovojo ir į ketvirtfinalį pateko 25-erių metų Ričardas Berankis.

87-ą vietą pajėgiausių pasaulio tenisininkų reitinge užimantis lietuvis ketvirtadienį aštuntfinalyje vos per 1 valandą ir 11 minučių 6:4, 6:2 nugalėjo 48-ąją planetos raketę šeštąjį reitingą turnyre turėjusį bendraamžį amerikietį Steve'ą Johnsoną ir užsitikrino 45 ATP reitingo taškus bei 17 730 dolerių čekį.

R. Berankis ketvirtfinalyje susitiks su turnyro favoritu laikomu 30-mečiu amerikiečiu Johnu Isneriu (ATP-19).

J. Isneris (ATP-19), kuris šiame turnyre triumfavo 2013 ir 2014 metais, o 2010 ir 2011 metais tik finale pralaimėjo tautiečiui Mardy Fishui, aštuntfinalyje per 2 valandas bei 10 minučių 7:6 (7:3), 7:6(9:7) privertė pasiduoti 36-erių metų čeką Radeką Štepaneką (ATP-290).

Kituose ketvirtadienį jau pasibaigusiuose aštuntfinalio mačuose taip pat užfiksuotos staigmenos: Dudi Sela iš Izraelio 7:5, 6:3 įrodė savo pranašumą prieš aštuntąjį pagal skirstymą vokietį Benjaminą Beckerį, o dviejų JAV atstovų dvikovoje Denis Kudla 7:6 (8:6), 6:3 įveikė trečiąjį reitingą turėjusį Jacką Socką.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 250 ATP klasifikacijos taškų bei 106 565 dolerių čekis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.