67-ą kartą Austrijoje vykstančių daugiadienių "Österreich-Rundfahrt-Tour of Austria" dviratininkų lenktynių pirmajame etape 23-ias finišavo "Team Marseille 13 KTM" ekipos narys Evaldas Šiškevičius, Gediminas Bagdonas ("AG2R La Mondiale") buvo 71-as, o Ignatas Konovalovas ("Team Marseille 13 KTM") liko 140-as.

Pirmieji du Lietuvos dviratininkai finišavo kartu su pagrindine grupe bei pirmojo 206,6 km etapo nugalėtoju norvegu Sondre Holstu Engeriu, o trečiasis lyderiams pralaimėjo 4 minutes.

Po prologo bei pirmojo etapo G. Bagdonas bendrojoje įskaitoje užima užima 49-ą vietą, E. Šiškevičius yra 81-as, o I. Konovalovas - 138-as.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.