Trakuose vyksta Lietuvos baidarių ir kanojų Lietuvos pirmenybės, kurios kartu yra ir atranka į suaugusiųjų pasaulio čempionatą bei Senojo žemyno jaunimo pirmenybes.

Didžiausią intrigą sukėlusioje 200 m kanojų rungtyje auksą pelnė Europos žaidynių čempionas Henrikas Žustautas (37,789 sek.), įveikęs olimpinį vicečempioną Jevgenijų Šukliną (38, ) bei iškovojęs kelialapį į pasaulio čempionatą.

Dar vieną aukso medalį H. Žustautas laimėjo 200 m keturviečių kanojų irklavime (37,134 sek,) kartu su Vytautu Prunskumi, Jevgenijumi Miasniankinu ir Artūru Gilesevičiumi.

Sidabro apdovanojimą H. Žustautas iškovojo 200 m dviviečių kanojų (37,454 sek.) rungtyje drauge su Žygimantu Jusiu.

Pergales 200 m finaluose iškovojo ir šių Europos čempionato prizininkai - baidarininkas Ignas Navakauskas (34,511 sek.) ir dvivietė Aurimo Lanko ir Edvino Ramanausko (31,446 sekundės) baidarė.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.