2015 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio čempionate Berlyne šiandien į kovą stojo vyrų asmeninių varžybų dalyviai. Jie trejose atrankos grupėse kovojo dėl 36 kelialapių į finalą. Tarp dalyvių buvo ir du lietuviai - Justinas Kinderis bei Lukas Kontrimavičius.

L. Kontrimavičius pateko į atrankos A grupę, kurioje po plaukimo rungties buvo 15-as. Tuo metu J. Kinderis su kitais B grupės dalyviais varžėsi fechtavimosi rungtyje ir joje užėmė 11-ąją vietą. Fechtavimosi rungtyje L. Kontrimavičius laimėjo 10 kovų, savo grupėje liko 26-as ir bendrojoje įskaitoje smuktelėjo į 24-ąją vietą. Po 2 rungčių lietuvis buvo surinkęs 492 taškus.

J. Kinderis plaukdamas B grupėje užėmė 18-ąją vietą, o bendrojoje įskaitoje po 2 rungčių turėjo 541 tašką ir užėmė 12-ąją poziciją. Kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje abu lietuviai pagerino pozicijas, bet į finalą prasibrovė tik J. Kinderis.

L. Kontrimavičius rungtyje užėmė 14-ąją vietą, o bendrojoje A grupės įskaitoje liko 21-as. Lietuvis iš viso surinko 1029 taškus. J. Kinderį prieš kombinuotąją rungtį nuo kelialapį į finalą garantuojančią 8-ąją vietą užėmusio lenko Michalo Gralewskio skyrė 19 sek., tačiau tai netapo problema. Lietuvis prasimušė į pirmąjį aštuntuką ir finišavo kartu su visa grupe 2-8 vietas užėmusių sportininkų - 2-ąją vietą nuo 8-osios skyrė tik 3 sek.

Iš viso atrankos varžybose J. Kinderis surinko 1158 taškus ir grupėje užėmė 6-ąją vietą. Vyrų varžybų finalas vyks penktadienį.

Šaltinis: pentathlon.lt