26
Lina Batulevičiūtė ir Ieva Serapinaitė (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Prieš kelias valandas iš Berlyno kur vyksta pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionatas sugrįžo sidabro medalius laimėjęs mūsų šalies duetas Lina Batulevičiūtė ir Ieva Serapinaitė.

26

„Nesvarbu ar autobusas, ar lėktuvas, ar mašina – svarbu nuvažiavom, iškovojom medalius ir grįžom laimingos“, - sostinės autobusų stotyje sakė sidabro medalį pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionate Berlyne iškovojusi Ieva Serapinaitė.

Nors kelionė truko 17 valandų iš autobuso merginos išlipo puikiai nusiteikusios, o jų veiduose nebuvo nė ženklo nuovargio, priešingai per kraštus liejosi džiaugsmas ir emocijos.

tv3.lt primena, kad Berlyne prasidėjusiame 2015 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio čempionate antradienį įvyko moterų estafečių varžybos, kuriose Lietuvai atstovavusios Lina Batulevičiūtė ir Ieva Serapinaitė užėmė antrąją vietą!

Fechtavimosi ir plaukimo rungtyse Lietuvos pora buvo 7-ta ir tai leido po 2 rungčių užimti 6-ąją vietą. Jodamos L. Batulevičiūtė ir I. Serapinaitė surinko 286 taškus, tačiau tiek užteko, kad bendrojoje įskaitoje mūsų merginos pakiltų į penktąją poziciją.

Prieš lemiamą - kombinuotąją bėgimo ir šaudymo - rungtį Lietuvos sportininkės nuo pirmavusių Italijos atstovių atsiliko 15 sek., o nuo trečiąją poziciją užėmusių vokiečių - vos sekunde. Mūsų sportinininkės šia galimybe pasinaudojo tiesiog fantastiškai ir sugebėjo pakilti net į antrąją vietą!

Pasaulio čempionėmis tapo dvi pajėgiausios Kinijos penkiakovininkės Wanxia Liang (11 vieta pasaulio reitinge) ir Qian Chen (15 vieta pasaulio reitinge), jos finale iš viso surinko 1418 taškų. L. Batulevičiūtė (62 vieta pasaulio reitinge) ir I . Serapinaitė (164 vieta pasaulio reitinge) varžybas baigė turėdamos 1410 taškų. Mūsiškės finiše vos viena sekunde aplenkė Lenkijos duetą Oktawią Nowacką (16 vieta pasaulio reitinge) ir Aleksandrą Skarzynską (48 vieta pasaulio reitinge), kurių sąskaitoje liko 1409 taškai.

Už Lietuvos atstovių nugaros taip pat liko tokios šiuolaikinės penkiakovės žvaigždės kaip Londono olimpinių žaidynių vicečempionė, 2014 metų pasaulio čempionė, pasaulio reitingo trečioji vieta britė Samantha Murray (15 vieta estafečių varžybose) ir pasaulio reitinge ketvirtąją vietą užimanti vokietė Lena Schoneborn (7 vieta).