53
“Žalgiris“ vs “Lietuvos rytas“

BEKO-LKL finalą pergale pradėjo „Žalgirio“ krepšininkai. Gintaro Krapiko auklėtiniai namuose 73:66 (24:18, 19:13, 12:13, 18:22) įveikė „Lietuvos ryto“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 1:0.

53

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Artūras Milaknis pelnęs 18 taškų, 14 pridėjo Jamesas Andersonas, 12 – Robertas Javtokas.

Vilniaus ekipoje išsiskyrė Antanas Kavaliauskas ir Kšištofas Lavrinovičius pelnę po 17 taškų. 11 pridėjo Travisas Leslie.

Lyderiai. Abiejų komandų geriausi žaidėjai patvirtino savo vardą. Vien per pirmą kėlinį Jamesas Andersonas pelnė 12 taškų. Tačiau verta pažymėti, jog Andersonas per likusius tris kėlinius kartu sudėjus pelnė tik 2 taškus.

Dar sėkmingiau pasirodė Antanas Kavaliauskas per pirmą ketvirtį surinkęs 14 taškų.

Gynyba. Ilgą laiką pirmoje rungtynių pusėje pirmavę dviženkliu skirtumu kauniečiai sustojo trečiajame kėlinyje. „Lietuvos rytas“ pelnė kelis taškus be atsako ir priartėjo (45:39).

Pabaiga. Vilniečiai po Traviso Leslie tritaškio sumažino atsilikimą iki 2-jų taškų (64:62), tačiau identišku metimu atsakė ir Artūras Milaknis. Kitoje atakoje suklydo Kšištofas Lavrinovičius, o kauniečiai įtvirtino pergalę.

Atkovoti kamuoliai. „Žalgiris“ atkovojo 48 kamuolius, 23 iš jų – puolime. Vilniaus ekipa po krepšiais sugriebė 31 kamuolį.

Tvarkaraštis. Antrosios finalo serijos rungtynės sekmadienį bus žaidžiamos Vilniuje. Jas nuo 16 val. 10 min. tiesiogiai transliuos LRT televizija.