Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionė „Utenos“ komanda išsaugojo vyriausiąjį trenerį Alfredą Vainauską, kuris ketvirtadienį pratęsė sutartį su ekipa.

„Džiaugiuosi, kad pavyko savo gretose išlaikyti geriausią trenerį. Su juo pasiekėme skambių pergalių ir Lietuvoje per sezoną pralaimėjome vos vieną kartą. Esu labai patenkintas Alfredo darbu. Dabar prasidės vasarą ir imsimės komandos komplektacijos darbų“, – sakė „Utenos“ direktorius Rolandas Jarutis.

54-erių A.Vainauskas „Utenoje“ darbuosis jau trečiąjį sezoną. 2014–2015 metų sezonas „Utenai“ buvo labai sėkmingas, kadangi klubas pirmą kartą savo istorijoje ne tik laimėjo LMKL pirmenybes, bet ir iškovojo Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurę bei debiutavo Europos taurėje, kur pasiekė dvi pergales.

LMKL sezono uždarymo šventėje A.Vainauskas atsiėmė geriausiam treneriui skirtą apdovanojimą.