Filmuotoje medžiagoje matyti, kaip iki mačo pabaigos likus žaisti septynias minutes, Kinijos superlygoje žaidžiančios komandos vartininkas Sui Weijie praleidžia neįtikėtiną įvartį. Vartininko klaida jo komandai kainavo brangiai – pirmavę rezultatu 1:0, jie buvo priversti tenkintis lygiosiomis.

Kinijos spaudoje dėl tyčinio veiksmo plakamas vartininkas neišvengė ir piniginės baudos. Sui skirta daugiau kaip septynių tūkstančių eurų bauda ir dar gresia suspendavimas. Po kuriozinės nesėkmės, kuomet laimėtos rungtynės baigėsi lygiosiomis, išgarsėjusio vartininko komanda atsidūrė ant iškritimo iš aukščiausios šios šalies lygos ribos.