Dormagene vykusiame Vokietijos Grand Prix motenyre trečią vietą užėmė Giedrė Blekaitytė, praneša imtynes.lt

Šiaulietė svorio kategorijos iki 60 kilogramų pirmoje imtyje įveikė turnyro šeimininkę Eveliną Neumann (3:0), tačiau vėliau rezultatu 0:4 pralaimėjo būsimai varžybų nugalėtojai Europos čempionei Anastasijai Hučru iš Baltarusijos.

Imtyje dėl bronzos Giedrė rezultatu 6:5 pranoko Europos jaunimo čempionę ir pasaulio jaunimo čempionato sidabro medalio laimėtoją Mariją Liulkovą iš Rusijos. Svoryje kovojo penkios imtynininkės.

Nesėkmingai varžybos susiklostė Danutei Domikaitytei (69 kg), kuri pirmoje kovoje su vokiete Anna Shell patyrė kojos traumą. Imtynių turnyre suaugusių ir jaunių amžiaus grupėse kovojo 249 sportininkės, kurios atstovavo 26 komandom iš 26 valstybių.