BEKO-LKL pusfinalio serijoje „Lietuvos ryto“ krepšininkai išsiveržė į priekį. Vilniečiai namuose 96:89(27:20, 18:22, 26:21, 25:26) įveikė „Neptūną“ ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2:1.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Martynas Gecevičius pelnęs 16 taškų, 15 pridėjo Žygimantas Janavičius, 12 Travisas Leslie. Klaipėdos ekipoje rezultatyvumu išsiskyrė Deividas Gailius pelnęs 20 taškų, Mustafa Shakuras pelnė 15, Martynas Mažeika – 14 taškų.

Nepavyko atitrūkti. Vilniečiai susitikimo pradžioje spurtavo 10:0 ir perėmė iniciatyvą. Vis dėlto Mažeika ir Shakuras surengė sėkmingus asmeninius pasirodymas ir priartino svečius (33:28), o sostinės krepšininkai po dviejų kėlinių pirmavo tik trijų taškų skirtumu – 45:42.

Pratrūko. Antro kėlinio pabaigoje emocijų nesuvaldė „Neptūno“ vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis. Nesutikęs su teisėjų sprendimu strategas užsidirbo techninę pražangą.

Atomazga. Iki susitikimo pabaigos likus žaisti 6 minutes Travisas Leslie dėjimu padidino vilniečių atotrūkį iki dviženklio (79:68). Po šio momento sostinės ekipa neišleido iniciatyvos iš savo rankų ir iškovojo pergalę.

Tvarkaraštis. Ketvirtosios ir galbūt paskutinės pusfinalio rungtynės vyks gegužės 23 dieną (šeštadienį).