BEKO-LKL čempionato pusfinalio serijoje lygybė. „Neptūno“ krepšininkai namuose 107:101 (24:18, 24:29, 16:23, 30:24, 13:7) per pratęsimą alaužė „Lietuvos ryto“ ekipą ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą – 1:1.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Deividas Gailius pelnęs 22 taškus, Arnas Butkevičius pridėjo 20, Donatas Zavackas įmetė 17. Vilniaus ekipoje išsiskyrė Gediminas Orelikas pelnęs 27 taškus, Antanas Kavaliauskas pridėjo 24, Ado Juškevičiaus sąskaitoje 13 taškų.

Gediminas Orelikas. Krepšininkas puikiai pradėjo susitikimą ir pelnė 18 iš 24 komandos taškų, o pirmą rungtynių pusę baigė savo sąskaitoje turėdamas 20 taškų (4/4 dvit., 4/4 trit.).

Gynyba. Svečiai trečiąjį kėlinį pradėjo spurtu 7:0 ir perėmė iniciatyvą. Klaipėdiečių puolimas po didžiosios pertraukos strigo ir per pirmus du ketvirčius pelnę po 24 taškus, trečiajame „Neptūno“ krepšininkai surinko 16.

Lygybė. Likus žaisti tris minutes iki susitikimo pabaigos Mustafa Shakuras tritaškiu sumažino atsilikimą iki minimumo (85:86), tačiau sostinės ekipa pelnė keturis taškus be atsako. Vis dėlto aikštelės šeimininkai nepalūžo ir Martynas Mažeika taikliu dvitaškiu paskutinę sekundę išlygino rezultatą.

Pratęsimas. Jo metu iniciatyva priklausė aikštelės šeimininkams, kurie pagirtinai kovojo dėl atšokusių kamuolių ir susikūrę nemažai antrųjų progą įtvirtino pergalę 107:101.

Trečiosios pusfinalio rungtynės gegužės 20 dieną (trečiadienį) bus žaidžiamos Vilniuje.