Antradienį pirmosiose 2014-2015 metų sezono UEFA Čempionų lygos futbolo turnyro pusfinalio rungtynėse Italijos čempionės titulą jau užsitikrinusi Turino "Juventus" vienuolikė namuose 2:1 (1:1) įveikė šio turnyro taurės savininką Madrido "Real" (Ispanija) klubą.

Pirmojo kėlinio pradžioje Alvaro Morata (8 min.) išvedė šeimininkus į priekį, o kėlinio viduryje Cristiano Ronaldo (27 min.) išlygino rezultatą.

Pergalingą įvartį į svečių vartus antrajame kėlinyje nuo 11 metrų žymos įmušė Carlosas Tevezas (57 min.).

Atsakomosios rungtynės Madride bus žaidžiamos gegužės 13 dieną.

Trečiadienį kitose pirmosiose pusfinalio rungtynėse Ispanijos vicečempionė "Barcelona" priims Vokietijos čempionus Miuncheno "Bayern" futbolininkus.

2014-2015 metų sezono UEFA Čempionų lygos nugalėtojas paaiškės šių metų birželio 6 dieną Berlyno (Vokietija) olimpiniame stadione.