Ispanijos „Primera“ pirmenybėse sekmadienį sužaistos ketverios 33-ojo turo rungtynės. Vigo „Celta“ savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su Madrido „Real“ futbolininkais. Carlo Ancelotti auklėtiniai rezultatyviame susitikime pergalę pasiekė rezultatu 2-4.

Pirmieji į priekį įsiveržė šeimininkai, kai puikų reidą pademonstravęs Duranas Nolito nuginklavo Ikerą Casillasą. Visgi ilgai „Celta“ pranašumu nesidžiaugė ir 16-ąją minutę rezultatą išlygino Toni Kroosas.

Vos po aštuonių minučių „Real“ jau pirmavo, o šį kartą tikslus buvo Javieras Hernandezas. Netrukus šeimininkų komandai ir vėl pavyko išlyginti rezultatą, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje UEFA Čempionų lygos nugalėtojus dar kartą į priekį išvedė Jamesas Rodriguezas.

Antrajame kėlinyje „Real“ nedemonstravo gero žaidimo ir „Celta“ dominavo varžovų aikštės pusėje. Vis dėlto 69-ąją minutę krito paskutinis įvartis, kai po puikaus Sergio Ramoso perdavimo pasižymėjo J.Hernandezas.

Po pergalės Madrido ekipa nuo pirmoje vietoje esančios „Barcos“ vėl sumažino atsilikimą iki dviejų taškų.

Kitose rungtynėse taip pat pergales iškovojo „Sevilla“ ir „Almeria“, o „Malaga“ – „Deportivo“ susitikimas baigėsi lygiosiomis.

Rezultatai:

„Celta“ 2 – 4 „Real Madrid“

9' [1 – 0] D.Nolito

16' [1 – 1] T.Kroos

24' [1 – 2] J.Hernandez

28' [2 – 2] S.Mina

43' [2 – 3] J.Rodriguez

69' [2 – 4] J.Hernandez

„Sevilla“ 2 – 0 „Rayo“

16' [1 – 0] V.Iborra

43' [2 – 0] D.Carrico

„Almeria“ 2 – 0 „Eibar“

8' [1 – 0] T.Bifouma

68' [2 – 0] Verza (11m. baudinys)

„Malaga“ 1 – 1 „Deportivo“

47' [1 – 0] N.Amranat

60' [1 – 1] O.Riera

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.„Cordoba“ 33 3 11 19 21:52 20

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 39 įvarčiai – Cristiano Ronaldo (Madrido „Real“).