Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamųjų varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio mačą Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto "Raptors" klubas penktadienį svečiuose 20,3 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 99:106 (35:33, 13:21, 22:18, 29:34) pralaimėjo Vašingtono "Wizzards" krepšininkams, kurie serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-0.

Pirmąsias dvejas rungtynes antrus metus iš eilės Rytų konferencijos Atlanto diviziono čempione tapusi "Raptors" ekipa varžovams savo arenoje pralaimėjo 86:93 (po pratęsimo; 23:19, 19:27, 14:19, 26:17) ir 106:117 (31:26, 18:34, 26:37, 31:20).

Penktadienį lietuvis savo ekipai pelnė 8 taškus, po krepšiais atkovojo 10 (3 - puolime) kamuolius, dusyk suklydo bei keturiskart prasižengė. Per 25 žaidimo minutes J. Valančiūnas pataikė 4 dvitaškius metimus iš 10.

32 taškus į nugalėtojų krepšį įmetė DeMaras DeRozanas, 15 - Kyle'as Lowry'is, 14 - Amiras Johnsonas (12 sugriebtų kamuolių), 10 - Patrickas Pattersonas, 7 - Louisas Williamsas.

24 taškais prie pergalės prisidėjo Marcinas Gortatas (13 atk. kam.), 19 - Johnas Wallas (15 rezultatyvių perdavimų), 18 - Paulas Pierce'as, 16 - Bradley'is Bealas, 12 - Drew Goodenas, 11 - Otto Porteris.

Ketvirtosios ketvirtfinalio serijos rungtynės Vašingtone bus žaidžiamos sekmadienį.

Kitų penktadienį įvykusių NBA lygos atkrintamųjų mačų rezultatai:

Vakarų konferencija (ketvirtfinalis) Dalaso "Mavericks" - Hjustono "Rockets" 128:130 (serija 0-3) San Antonijaus "Spurs" - Los Andželo "Clippers" 100:73 (serija 2-1)

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.