Nesėkmę Ispanijoje vykstančio ATP serijos "Barcelona Open Banc Sabadell" tarptautinio vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą surado 1,993 mln. eurų, vienetų varžybų pirmajame rate patyrė 24-erių metų Ričardas berankis.

80-ą vietą pajėgiausių planetos tenisininkų klasifikacijoje užimantis lietuvis po 2 valandas ir 8 minutes trukusios trijų setų kovos antradienį 6:1, 4:6, 5:7 nusileido dešimčia metų vyresniam korto šeimininkui Albertui Montanesui, kuris ATP reitinge tėra 124-as.

Nesėkmę patyręs lietuvis liko be įskaitinių taškų ir tenkinosi 7 tūkst. eurų čekiu, o A.Montanesas antrajame rate susitiks su pirmąjį ratą praleidusiu bei trečiąjį reitingą turinčiu 33-ejų ispanu Davidu Ferreru (ATP-7).

Pirmuoju aštuntfinalio dalyviu tapo septintas pagal skirstymą ispanas Roberto Bautista, šešioliktfinalyje 6:3, 6:4 nugalėjęs brazilą Thomazą Belluccį.

Antradienį jau sužaisti dar keturi pirmojo rato mačai. Staigmeną pateikė 17-metis rusas Andrejus Rubliovas. Tik 329-ą vietą ATP reitinge užimantis ir tik po kvalifikacijos į pagrindinį turnyrą patekęs A.Rubliovas 7:6 (7:4), 6:3 įveikė 37-ąją pasaulio raketę 31-erių ispaną Fernando Verdasco.

Kitų susitikimų rezultatai:

Marsel Ilhan (Turkija) - James Ward (D.Britanija) 7:6 (7:2), 3:6, 6:1;

Joao Sousa (Portugalija) - Kenny De Schepper (Prancūzija) 6:4, 3:6, 6:3;

Victor Estrella (Dominikos respublika) - Dominic Thiem (Austrija) 6:3, 7:6 (7:3).

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 500 ATP klasifikacijos taškų bei 142 750 eurų čekis.