Nesėkme Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamųjų varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio seriją iki trijų pergalių pradėjo Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto „Raptors“ klubas.

Antrus metus iš eilės Rytų konferencijos Atlanto diviziono čempionais tapę „Raptors“ krepšininkai "šeštadienį savo aikštėje po pratęsimo 86:93 (23:19, 19:27, 14:19, 26:17) nusileido Vašingtono „Wizzards“ ekipai.

Lietuvis šeimininkams pelnė 6 taškus, atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išvengė klaidų bei sykį prasižengė. Per 24 su puse žaidimo minutės (24:19) J. Valančiūnas pataikė 3 dvitaškius metimus iš 7.

18 taškų į svečių krepšį įmetė Amiras Johnsonas, 15 - DeMaras DeRozanas, po 10 - Patrickas Pattersonas, Greivis Vasquezas ir Louisas Williamsas, 7 - Kyle'as Lowry'is.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Paulas Pierce'as (20 tšk.), Bradley Bealas (16 tšk.), Nene (12 tšk.), Johnas Wallas ir Kevinas Serapinas (po 10 taškų).

Susitikimą „Air Canada Centre“ arenoje stebėjo 19,8 tūkst. žiūrovų.

Tai buvo pirmoji „Wizzards“ komandos pergalė Toronte nuo 2014 metų vasario 27 dienos, kai Vašingtono komanda laimėjo po trijų pratęsimų 134:129.

Antrasis susitikimas Toronte bus žaidžiamas antradienį.

Pergale Vakarų konferencijos ketvirtfinalio seriją pradėjo be Donato Motiejūno žaidžiantis Hjustono „Rockets“ klubas, savo aikštėje 118:108 (32:19, 27:36, 25:22, 34:31) nugalėjęs Dalaso „Mavericks“ ekipą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.