Viljandyje (Estija) vyko tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras skirtas Estijos imtynininko Kullo Koivo atminimui.

1992 metų Barselonos olimpinių žaidynių dalyvis, dvidešimtmetis K.Koivo tuomet tenkinosi kuklia 11 vieta, tačiau jau po keturių metų Atlantoje estas svorio kategorijoje iki 68 kilogramų laimėjo keturias dvikovas ir užėmė septintą vietą. Tai geriausias Estijos laisvųjų imtynių atstovo pasiekimas olimpinėse žaidynėse po šalies nepriklausomybės atkūrimo.

Deja, Sidnėjuje jam nebuvo lemta varžytis - 1998 metais jauno atleto gyvybė užgeso Vijandyje vykusioje avarijoje. Imtynininkui lūžo kaklo slanksteliai ir medikai buvo bejėgiai.

Netrukus atleto garbei buvo pradėtas rengi turnyras, kuris šiemet vyko jau 17 kartą.

Šiemet vykusiose varžybose svorio kategorijoje iki 61 kilogramo turnyro nugalėtojo titulą iškovojo Tomas Baracevičius iš Klaipėdos.

Trečią vietą laimėjo Domantas Pauliuščenka (86 kg) iš Raseinių.

Sportininkus varžyboms ruošė treneriai Sergejus Kasimovas ir Valdas Grišius.

Turnyre dalyvavo 150 atletų iš Suomijos, Latvijos, Baltarusijos, Anglijos, Lietuvos ir Estijos.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.