Krepšinio rungtynes Utenoje nustelbė masinės muštynės

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkų (33-4) pergalių maratonas BEKO-LKL čempionate tęsiasi. Sostinės klubas išvykoje 78:70 (14:19, 20:14, 21:12, 23:25) pranoko Utenos „Juventus“ (22-15) ir šventė 17-ąją pergalę iš eilės.

Tačiau įvykius krepšinio aikštelėje nustelbė per rungtynių didžiąją pertrauką įvykęs incidentas. Jo metu „Lietuvos ryto“ sirgaliai arenos koridoriuje susimušė su varžovų komandos sirgaliais. Muštynes užfiksavo vienas iš arenos lankytojų.

„Juventus“ sėkmingai pradėjo susitikimą ir pirmavo 7:2. Tiesa, įpusėjus kėlinukui Ž.Janavičius ir M.Lukauskis išlygino rezultatą – 7:7. Vis dėlto iniciatyva vis tiek priklausė uteniškiams. Į penkis iš eilės K.Lavrinovičiaus taškus „Juventus“ atsakė bendromis pastangomis ir pirmąjį kėlinį laimėjo 19:14.

Antrojo ketvirčio pradžioje „Lietuvos rytas“ mažino skirtumą 19:21, bet S.Kulvietis į buvusios komandos krepšį atsakė 4 taškais iš eilės – 25:19. Tačiau baigiantis kėliniui Vilniaus klubas užgniaužė šeimininkus gynyboje ir po M.Gecevičiaus tritaškio „Lietuvos rytas“ išsiveržė į priekį 29:27. Po dviejų kėlinių sostinės komanda pirmavo 34:33.

Po pertraukos taškus „Juventus“ rinko tik V.Čepukaičio dvitaškiais ir kitų žaidėjų baudų metimais. Klampiu uteniškių puolimu pasinaudojęs „Lietuvos rytas“ atitrūko 48:39. „Juventus“ nerado greito atsako ir prieš ketvirtąjį kėlinį atsidūrė komplikuotoje situacijoje – 45:55.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui taškus rinko tik „Lietuvos rytas“. Po tritaškį pataikė B.Baronas ir T.Leslie, vilniečiai tolo nebepavejamai – 63:45. Po dar vieno B.Barono tritaškio kėlinuko viduryje „Lietuvos rytas“ įgijo 20 taškų pranašumą (68:48). Baigiantis rungtynėms „Juventus“ apmažino skirtumą iki vienženklio, bet pavojaus svečiams nesukėlė.

„Lietuvos rytas“: B.Baronas 14, G.Orelikas 10, Ž.Janavičius, K.Lavrinovičius ir M.Lukauskis po 9, A.Juškevičius ir T.Leslie po 7, A.Valeika 6, M.Gecevičius 3, A.Kavaliauskas ir M.Moseris po 2.

„Juventus“: V.Čepukaitis 14, S.Buterlevičius 13 (7 atk. kam.), R.Broadusas 11, E.Stanionis 10, E.Dimša 7, S.Kulvietis 6, A.Šikšnius 4, V.Dabkus 3, O.Varanauskas 2.