Lietuvos rinktinė nuskriaudė estus. Olandijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono B grupės šešių komandų turnyro trečiose rungtynėse lietuviai ketvirtadienį net 6:1 įveikė kol kas pergalės džiaugsmo nepatyrusius kaimynus. Savo pranašumą Berndto Haake auklėtiniai įtvirtino trečiame kėlinyje, kai be atsako pelnė keturis įvarčius iš eilės.

Dviem įvarčiais prie pergalės prisidėjo Aivaras Bendžius (04:58 ir 43:30) bei Darius Pliskauskas (19:02 ir 56:48), vienu - Mindaugas Kieras (49:26) bei Danielius Nomanovas (53:29).

Vienintelio įvarčio autoriumi pralaimėjusiųjų gretose tapo Aleksejus Sibircevas (25:16).

Pasaulio čempionato starte lietuviai po kurioziško įvarčio 1:0 įveikė turnyro šeimininkę Olandijos rinktinę, o antradienį 1:4 turėjo pripažinti kroatų pranašumą ir I diviziono B grupės šešių komandų lentelėje su trim taškais smuktelėjo į ketvirtą vietą. Šeštadienį mūsų šalies ledo ritulininkai žais su Pietų Korėja, o sekmadienį Lietuvos rinktinės varžove bus Didžiosios Britanijos nacionalinė ekipa.

I diviziono B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai, po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Pietų Korėja 2 2 0 0 0 14:4 6

2. Lietuva 3 2 0 0 1 8:5 6

3. Didžioji Britanija 2 1 1 0 0 5:3 5

4. Kroatija 2 1 0 1 0 6:4 4

5. Olandija 2 0 0 0 2 1:8 0

6. Estija 3 0 0 0 3 5:15 0

B grupės turnyrą laimėjusi rinktinė iškovos kelialapį į I diviziono A grupę, o paskutinėje vietoje likusi ekipa iškris į II divizioną.