BEKO-LKL čempionate dar vieną įtikinamą pergalę iškovojo „Žalgirio“ (32-4) krepšininkai. Kauniečiai išvykoje 94:57 įveikė „Prienų“ (6-32) ekipą.

Rungtynėse iniciatyvos nuo pat pirmosios minutės ėmėsi „Žalgirio“ jaunimas. Jie pradėjo kaupti kauniečių pranašumą, kuris po 7 žaidimo minučių pasiekė dviženklę ribą (7:18). 10:4 spurtu kėlinį pabaigęs „Žalgiris“ įtvirtino solidžią persvarą jau po pirmojo kėlinio – 11:28.

Nuostabų puolimą pademonstravęs „Žalgiris“ sužaidė dar vieną rezultatyvią atkarpą 15:4 (15:43). Po šio spurto „Prienai“ suaktyvino gynybą ir komandų žaidimas išsilygino (28:55).

Po ilgosios pertraukos „Žalgiris“ sužaisti, taip kaip pirmajame kėlinyje nesugebėjo. Beveik viso kėlinio metu vyko atkakli kova, todėl skirtumas tarp komandų kito nedaug (38:66). Trečio kėlinio pabaigoje Gintarui Krapikui skirta techninė pražanga suteikė „Prienams“ šansą sumažinti deficitą ir jie šiuo šansu pasinaudojo: rezultatas prieš lemiamą ketvirtį – 49:73.

Ketvirtojo kėlinio metu „Žalgiris“ ir toliau didino savo persvarą (53:81). Penktąją asmeninę pražangą gavus Dominykui Milkai, kauniečiai pradėjo dominuoti varžovų baudos aikštelėje ir jų pranašumas šoktelėjo iki 33 taškų (56:89). Per paskutinę kėlinio minutę „Prienai“ beveik nerado kelių taškų link ir negalėjo pasipriešinti galingai „Žalgirio“ priekinei linijai. Galutinis rezultatas – 57:94.

„Prienai“: Martynas Linkevičius 11 tšk., Paulius Ivanauskas 9 tšk., Dominykas Milka 8 tšk.

„Žalgiris“: Artūras Gudaitis 16 tšk. (10 atk. kam.), Tomas Dimša 14 tšk., Darius Songaila 13 tšk., Artūras Milaknis 12 tšk., Vaidas Kariniauskas 11 tšk.