Lietuvos ledo ritulio čempionate „Akropolio“ taurei laimėti šeštadienį sužaistos trejos rungtynės visose konferencijoje ir visose rungtynėse pergales iškovojo favoritais laikyti klubai.

„Rytų“ konferencijoje namų arenoje Elektrėnų „Lokiai – Poseidonas“ 10:5 (2:3, 4:0, 4:2) palaužė Juodupės „Juodupę“, kuri prieš šias rungtynes užregistravo Lietuvos rinktinės gynėją Artūrą Katulį.

Svečiai pirmajame kėlinyje rungtyniavo lyg ant sparnų ir primėtė varžovams savo žaidimą. Elvinas Malcius (03:21) išvedė svečius į priekį. Nors rezultatą Vladimiras Fiščevas greit grąžino į pradinę būseną (06:33), Sergejus Obožinas (10:23) ir toliau demonstravo „Juodupės“ užsidegimą – 1:2. „Lokiai – Poseidonas“ dar kartą išlygino rezultatą po Valdo Škadausko taiklaus metimo (13:59), o dar kartą „Juodupę“ į priekį išvedė A.Katulis (19:46).

Antrajame kėlinyje šeimininkai ne juokais supyko ir po Nicko Aubino (23:48), dviejų Dominyko Škadausko (33:54, 38:11) ir V.Škadausko (37:06) įvarčių rezultatas jau 6:3 elektrėniškių naudai.

Trečiojo kėlinio pradžioje legionierius iš Latvijos Andrejs Savičevs (44:46) dar bandė uždegti svečius kovai, tačiau du D.Škadausko (49:31, 49:45) ir du N.Aubino (53:21, 56:43) įvarčiai svečių įkarštį greit atšaldė. Tašką rungtynėse padėjo Mindaugas Gricius (58:02), po kurio įvarčio rezultatas tapo 10:5.

„Lokiai – Poseidonas“ - „Juodupė“ 10:5 (2:3, 4:0, 4:2).

„Lokiai – Poseidonas“: D.Škadauskas 4, N.Aubinas 3, V.Škadauskas 2, V.Fiščevas 1 įvartis.

„Juodupė“: E.Malcius, S.Obožinas, A.Katulis, A.Savičevs, M.Gricius po 1 įvartį.

Pirmąją pergalę „Vakarų“ konferencijoje iškovojo Kauno „Bizonai-1“, kurie namų rungtynėse net 10:1 (3:1, 5:0, 2:0) sutriuškino Klaipėdos „Baltiją“.

Buvo galima tikėtis atkaklios dvikovos, mat „Baltija“ prieš tai vykusiose rungtynėse tik paskutinėmis minutėmis nusileido Šiaulių „Ledo linijai“, kuri „sausai“, 6:0 sudorojo kauniečius.

Šį rezultatą atsimindami aikštelės šeimininkai padarė išvadas. Jau 10-ąją minutę rezultatas buvo 3:0 po Aurimo Gutausko (05:39), Mariaus Krištanaičio (07:42) ir Beno Šilinsko įvarčių (10:28). Tik po to „Baltija“ atsitokėjo, kai Jurijus Merkutovas sušvelnino rezultatą (14:09).

Tuo „Baltijos“ bėdos nesibaigė. Antrame kėlinyje „Baltijos“ gynybos redutus net penkis kartus daužė M.Krištanaitis (22:08), B.Šilinskas (25:05), A.Gutauskas (25:58, 30:08, 32:04).

Paskutiniajame kėlinuke B. Šilinskas (44:49) ir Gintaras Šabūnas (59:27) pasiekė „jubiliejinį“, dešimtąjį įvartį ir

„Bizonai-1“ į turnyrinę lentelę įsirašė pirmuosius tris taškus šiame sezone.

„Bizonai-1“ - „Baltija“ 10:1 (3:1, 5:0, 2:0).

„Bizonai-1“: A.Gutauskas 4, M.Krištanaitis 3, B.Šilinskas 2, G.Šabūnas 1 įvartis.

„Baltija“: J.Merkutovas 1 įvartis.