2013-2014 metų DNB LKF taurės turnyre sužaisti pirmieji antrojo etapo mačai. Per juos didžiausią staigmeną sukūrė Vilniaus krepšinio lygos į turnyrą deleguota „Tegra“. Sostinės ekipa sugebėjo namie nugalėti vieną NKL senbuvių Jonavos „Petrochemą“ 72:69 (26:13, 19:25, 19:14, 8:17).

Vilniaus mėgėjų komanda puikiai pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje įgijo 10 taškų pranašumą (17:7). Jonavos ekipa stengėsi mažinti atsilikimą, tačiau po 3 kėlinių šeimininkai vis dar buvo nutolę 64:52.

Tik ketvirtajame kėlinyje „Petrochema“ pademonstravo, kodėl rungtyniauja antrojoje šalies lygoje. Jonaviškiai suaktyvino gynybą, per 8 minutes šeimininkams leido pelnyti vos tašką ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų (63:65).

Netrukus svečiai dar labiau sumažino atsilikimą, o likus žaisti 24 sekundes Paulius Vaitiekūnas baudos metimais trumpam išvedė savo komandą į priekį. Vis dėlto per likusį laiką „Tegra“ taikliau metė baudas ir sugebėjo išplėšti pergalę.

Paskutinės rungtynių akimirkos:

DNB LKF taurės turnyro trečiajame etape „Tegra“ susitiks su LKL rungtyniaujančia Alytaus „Dzūkija“.

Sostinės krepšinio lygos į turnyrą deleguotai „Oro navigacijai“ kartu su „Tegra“ žengti į trečiąjį etapą nepavyko. Praeityje garsių krepšininkų būrį surinkęs Vilniaus klubas išvykoje pralaimėjo RKL rungtyniaujančiai „Tauragei“ 68:80 (14:26, 22:11, 6:19, 25:24).

Nugalėtojams Paulius Žurna pelnė 24 taškus, Mantas Tomaševičius - 16, Janas Jurgo ir Liudas Radavičius - po 15, Paulius Počiuipa - 10.

Svečių ekipoje nesulaikomai rungtyniavo Rolandas Jarutis - 25 taškai. Jonas Elvikis pridėjo 12 taškų, Andrius Panavas, Žydrūnas Stankus ir Rolandas Matulis - po 6, Erikas Kučiauskas - 5, Giedrius Giedra ir Rolandas Skaisgirys - po 4.

DNB LKF taurės turnyro trečiajame etape „Tauragė“ išbandys jėgas su Kauno rajono „LSU-Atletu“.

Per trečiąsias antradienio rungtynes sustiko dvi RKL rungtyniaujančios ekipos - „Telšiai“ ir Kuršėnų „Granulta-Grafų baldai“. Pergalę rezultatu 72:60 (16:16, 14:13, 19:13, 23:18) iškovojo savo aikštėje rungtyniavę telšiškiai.

Telšių ekipą į pergalę vedė 17 taškų pelnęs Gediminas Jakštas. Liudas Valantinas pridėjo 16 taškų, Mindaugas Norkus - 15, Karolis Vaškys - 10, Laurynas Kaveckas - 8, Edvardas Varpiotas, Modestas Jurkaitis, Mindaugas Stropus - po 2.

Kuršėnų ekipoje rezultatyvumu išsiskyrė Gintaras Kukanauskas. Jo sąskaitoje - 25 taškai. Nerijus Keleras surinko 16 taškų, Mantas Jankaitis - 7, Matas Damkus ir Mindaugas Kumpis - po 6.

DNB LKF taurės turnyro trečiajame etape „Telšiai“ susitiks su Panevėžio „Lietkabeliu“.

Paskutinės DNB LKF taurės turnyro antrojo etapo rungtynės bus sužaistos šiandien Klaipėdoje tarp vietos „Gobanos-Lemminkainen“ ir Kauno „Žalgirio-2“ komandų. Mačas 19.40 val. prasidės Klaipėdos „Žalgirio“ sporto rūmuose (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10).