„Lietuvos rytas“ įsirašė dar vieną pergalę VTB Jungtinėje lygoje - sekmadienį vilniečiai 66:51 išvykoje laimėjo prieš Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“.

Vilniečiai rungtynes pradėjo tokiu penketu: Omaras Cookas, Martynas Gecevičius, Steponas Babrauskas, Darius Songaila ir Juanas Palaciosas.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiai - 7:2. Rusijos ekipa netrukus prisivijo (13:12), tačiau R.Seibutis pelnė dvitaškį ir dar uždirbo baudos metimą (16:12, 9 min.). Kėlinuko pabaigoje skirtumą dar labiau padidino E.Bendžius bei A.Glyaniadakis - 21:12.

Antroje ketvirčio pradžioje svečiai toliau dominavo aikštėje - 29:14 (13 min.). Įpusėjus rungtynėms „Lietuvos rytas“ pirmavo 40:28. Šeimininkai laimėjo atkarpą 0:6 (40:34, 23 min.), tačiau M.Gecevičius ir J.Palaciosas atsakė tritaškiu bei taikliais baudos metimais (45:36, 24 min.). A.Glyaniadakis įkrovė kamuolį iš viršaus, R.Seibutis rezultatyviai užbaigė ataką - 50:40. „Lokomotiv-Kuban“ paskutinėmis kėlinuko sekundėmis pataikė fantastišką metimą - 50:43.

Rusai toliau įnirtingai bandė perlaužti rungtynių eigą, tačiau D.Songaila ir A.Glyniadakis neleido jų planams pavirti realybe. Tritaškis pataikęs J.Palaciosas skirtumą padidino iki 10 taškų (59:49). S.Babrauskas smeigė tolimą metimą ir taip galutinai palaidojo „Lokomotiv-Kuban“ ekipą. Galutinis rezultatas - 66:51.

„Lietuvos rytas“: J.Palaciosas (14 atk. kam.) ir D.Songaila po 12, A.Glyniadakis ir M.Gecevičius po 10, S.Babrauskas 8, R.Seibutis 7, E.Bendžius 5, S.Jelovacas 2.

„Lokomotiv“: D.Brownas 11, K.Simonas 10, R.Hendrixas 8 (9 atk. kam.), M.Williamsas ir M.Grigorjevas 6, S.Jasaitis 3 (26 min., 0/2 dvit., 1/3 trit., 3 atk. kam. 2kl.), V.Lichodejus, A.Zubkovas ir A.Maričius po 2, S.Bykovas 1 (5 rez. perd.).