Kraupus radinys Panevėžio rajone: rasta automobilyje sudeginta mergina Sulaikyti du įtariamieji. Policija pateikė įvykių chronologiją

2013.09.21 20:00
Policija (nuotr. Fotodiena.lt)

Policija (nuotr. Fotodiena.lt)

Tragiškas įvykis užfiksuotas Panevėžio rajone, Velžio seniūnijoje esančiame miške. Jame šeštadienio rytą buvo rastas sudegintas automobilis, kuriame buvo 17 metų mergina, praneša lrytas.lt.

(papildyta 15:18) Pranešama, kad jau yra sulaikyti du įtariamieji, kurie įvykdė kraupią merginos žmogžudystę. Abu sulaikytieji yra gerai žinomi policijai. Vienas gimęs 1991 metais, kitas - 1980 m.

Manoma, kad auka buvo išprievartauta, o vėliau sudeginta su visu automobiliu.

Policija teigė, kad mergina pati pranešė apie jos pagrobimą. Ji skambino būdama automobilio bagažinėje. Mergina prisistatė ir teigė, kad ją išžagino ir pagrobė. Bendrosios pagalbos centras tokio skambučio sulaukė apie 7.30 val. Tačiau policija negalėjo identifikuoti merginos buvimo vietos. Auka buvo Panevėžio rajono gyventoja.

Policija negalėjo nustatyti merginos buvimo vietos, kadangi ji skambino iš telefono be SIM kortelės.

Apie 8 val. mišku ėję žmonės pamatė degantį automobilį ir apie tai pranešė ugniagesiams. Vos tik užgesinus liepsnas, bagažinėje buvo rastas sudegęs merginos kūnas. 

Policija aiškinasi įvykio aplinkybes.

Pateikiame chronologinę pranešimų policijai ir policijos veiksmų seką, susijusią su šiandien dienos įvykiu Panevėžio rajone, kai sudegusiame automobilyje buvo rastas merginos kūnas:

2013-09-21 7.11.58 val., Bendrojo pagalbos centro (toliau – BPC) operatorė Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyriaus budėtojui (toliau – budėtojas) pranešė, kad bendruoju pagalbos telefonu paskambino mergina, kuri pranešė, jog yra pagrobta ir vežama automobilio bagažinėje.

7.14.40 val. BPC operatorė budėtojus sujungia su paskambinusia mergina, kuri praneša, kad yra automobilio „VW Passat“ bagažinėje. Budėtojas aiškinasi, kur ji yra ir kur ją veža. Išsiaiškina, kad tai galėtų būti Dembava.

7.17 val. budėtojas siunčia policijos ekipažą į Dembavą.

7.18.45 val. BPC dar kartą budėtojus sujungia su mergina. Jis išsiaiškina, kad mergina išprievartauta, ją gali paskandinti, sužino, kokios markės ir spalvos automobiliu vežama mergina.

Gauta informacija perduodama 4 mieste ir Panevėžio rajone dirbantiems ekipažams. Pareigūnų ekipažai dirba Dembavoje ir jos apylinkėse, ypatingas dėmesys skiriamas vandens telkiniams.

7.24.16 val. BPC bendrauja su policija ir praneša, kad mergina važiuoja automobilio bagažinėje, tačiau BPC nemato skambinančiosios telefono numerio ir negali nustatyti jos buvimo vietos judėjimo krypties.

7.25.22 val. budėtojas skambina BPC ir klausia, ar jie nemato telefono buvimo vietos. Atsakymas neigiamas.

Nuo 7.17 val. iki 8.16 val. budėtojas palaiko radijo ryšį su policijos pajėgomis. Tikrindami nurodytose apylinkėse esančių vandens telkinių prieigas, gyvenamąsias teritorijas, parkus, visus kelius, vedančius nuo Dembavos, ir aplink esančius kaimus, policijos pareigūnai bendrauja tarpusavyje.

Skaityti komentarus 25 Parašyk komentarą


  Kriminalai

  Avarija Panevėžyje (nuotr. YouTube)
  Panevėžio rajone neblaivaus vairuotojo sukeltoje avarijoje sužeisti penki žmonės 2015.05.04 08:38  Sekmadienį neblaivaus vairuotojo sukeltoje avarijoje Panevėžio rajone ties Puodžialaukės kaimu sužeisti penki žmonės. Kaip pranešė Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, nelaimė įvyko kelyje Pandėlys–Kazliškis. Automobilis „Saab“, kurį vairavo neblaivus Biržų rajono gyventojas, išvažiavo į ...
  Gaisras Ežerėlio miestelyje visus sukėlė ant kojų (Nuotr. Simono Dailidės)
  Skaitytojo naujiena: gaisras Ežerėlio miestelyje visus sukėlė ant kojų 2015.05.04 02:41 Sekmadienio vakarą, 21:10 val., važiuojant iš kaimo namo, pastebėjome didelį kamuolį dūmų. Jis buvo vos pradėjęs kilti. Pasidarė įdomu, kas vyksta, nes kaip žinome, Ežerėlio miestelis, esantis Kauno rajone, neturi nei vieno ežero, tačiau yra apsuptas durpynų. Užsidegus durpių laukui labai sunku jį užgesinti. Nuvažiavome ...
  Lietuviškos euro monetos (nuotr. AFP/Scanpix)
  Europos Sąjungos paramos milijonai – kaip į balą (6) 2015.05.03 12:33 Beveik 7 mln. eurų skolą Europos Sąjungai už netinkamai panaudotą paramą teks padengti iš valstybės biudžeto. Su žemės ūkiu susiję verslininkai ne tik nesilaikė paramos gavimo sutarties, bet ir nesugrąžino valstybei ne pagal paskirtį panaudotų lėšų. Įmonėms bankrutavus, šios skolos išieškojimas tapo beprasmis. Nėra lašas ...
  Šilutės rajone girtam vairuotojui kelyje „pasipainiojo“ medis (Nuotr. Žinios.lt)
  Šilutės rajone girtam vairuotojui kelyje „pasipainiojo“ medis (Video)(1) 2015.05.02 21:48 Artūras Anužis, Žinios.lt Ciparių kaime, „Alfa Romeo“ automobilis rėžėsi į medį, pralaužęs tvorą įlėkė į sodybos kiemą ir vos nesitrenkė į namą. Du sunkiai sužeisti jaunuoliai išvežti į ligoninę. Įtariama, kad kiti du, tarp jų ir neblaivus vairuotojas – pabėgo. Pirminiais duomenimis, avariją padarė girta kompanija. ...
  Advokatas Artūras Šukevičius (Nuotr. Žinios.lt)
  Paaiškėjo, kad po keleiviniu autobusu palindusį „Mercedes“ vairavo girtas advokatas (2) 2015.05.02 18:46 Bronius Jablonskas, Žinios.lt Paaiškėjo, kad ketvirtadienį Vilniaus centre į autobusą lengvuoju automobiliu atsitrenkęs visiškai girtas vairuotojas yra advokatas. Jis iš įvykio vietos bandė pasprukti, policijai jį sulaikyti padėjo TV3 žurnalistai. Advokatas Artūras Šukevičius sako, kad dar anksti sakyti, kas jam bus. ...
  Baikerių sezono atidarymas neapsiėjo be traumų (Nuotr. Broniaus Jablonsko)
  Baikerių sezono atidarymą primins lūžusi koja 2015.05.02 15:42 Tradiciškai pirmąjį gegužės savaitgalį šimtai baikerių išvažiavo į gatves taip paminėdami savo sezono atidarymą. Tiesa, toli gražu ne visiems iš šios šventės liks vien geri prisiminimai. Viena nelaimė šeštadienį apie 14.30 val. užregistruota sostinėje. Avariją patyrė Geležinio vilko gatve (ties Čiurlionio g. viaduku) ...
  Muštynės (nuotr. TV3.lt)
  Vilniuje sumuštas nepilnametis (1) 2015.05.02 15:30 Penktadienį, į Vilniaus ligoninę pristatytas ir dėl kūno sumušimų, nosies kaulo lūžimo paguldytas gydyti 16-metis. Vaikinas paaiškino, kad tą pačią dieną apie 22 val. 20 min. Vilniuje, Gedvydžių g., jį sumušė nepažįstami asmenys.
  Greitoji pagalba (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)
  Pakruojo rajone moteris aštriu daiktu sužalojo ne tik vyrą, bet ir save 2015.05.02 13:57 Penktadienį, apie 18 val. Pakruojo rajone, Pašvitinio miestelyje, Taikos g., namuose tarp vyro ir moters kilo konfliktas. Jo metu neblaivi 55-erių metų moteris nenustatytu aštriu daiktu sužalojo 58-erių metų vyrą, o po to susižalojo pati. Abu dalyviai paguldyti į ligoninę.
  Alytaus rajone mirė, įtariama, šlifuokliu susižalojęs vyras (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)
  Alytaus rajone mirė, įtariama, šlifuokliu susižalojęs vyras 2015.05.02 10:27 Penktadienį, Alytaus rajone, buvo rastas į sodybą atvykusio piliečio J. N. gim. 1950 lavonas. Jis gulėjo garaže, kraujo klane ant kojos matėsi sužalojimas. Įvykio vietoje netoli garažo mėtėsi kampinis šlifuoklis, kur taip pat matėsi kraujo. Nelaimė įvyko, įtariama, dėl neatsargaus elgesio su kampiniu šlifuokliu.
  Šilauogės (Wikimedia Commons nuotr. )
  Varėnos rajone vagiami net šilauogių krūmai (1) 2015.05.02 10:15 Nuo ketvirtadienio 17.00 val. iki penktadienio 10.00 val. nenustatytas asmuo ar asmenys Varėnos rajone, įsibrovė į UAB priklausančią teritoriją, prakirpdami tinklo tvorą ir iš ten pagrobė ( iškasė) 50 vnt. šilauogių krūmų. Padaryta žala 1500 eurų.
  Alus (nuotr. Fotodiena.lt/Audriaus Bagdono)
  Klaipėdoje sulaikytas neblaivus laivo šturmanas 2015.05.02 09:52 Šeštadienį, 1 val. 30 min. Klaipėdoje, Šilutės pl., sustabdytas nuosavas automobilis „VW Passat“, kurį vairavo ne tarnybos metu, neuniformuotas neblaivus (0,64 prom.
  Areštinė (nuotr. Fotodiena.lt/Roberto Dačkaus) (nuotr. Balsas.lt)
  Mažeikių rajone neblaivus vyras smogė pareigūnui 2015.05.02 09:46 Penktadienį, apie 10 val. 40 min. Telšių apskr. Mažeikių rajono Operatyvaus valdymo patalpose, atliekant girto vyro daiktų apžiūrą, jis pasipirešino. 37-erių vyriškis smogė kumščiu į veidą tarnybos metu uniformuotam pareigūnui. Pareigūnas dėl skruosto sumušimo ir galvos smegenų sukrėtimo gydomas ambulatoriškai. Neblaivus ...
  Žarijos (nuotr. technologijos.lt)
  Ukmergės rajone sudegė vyras 2015.05.02 09:43 Šeštadienį, apie 0 val. 30 min. Ukmergės r., Užupėnų k., užgesinus gaisrą name, rastas apdegęs nenustatytos tapatybės, galimai 54-erių metų šeimininko, kūnas. Gaisro priežastis nustatinėjama.
  Jurbarke automobilis pervažiavo ant kelio gulėjusį jaunuolį (nuotr. Fotodiena.lt/Karolio Kavolėlio)
  Jurbarke automobilis pervažiavo ant kelio gulėjusį jaunuolį 2015.05.02 09:39 Šeštadienį, apie 0 val. 10 min. Jurbarko r., kelio Seredžius – Juodaičiai – Mituva – Keryvai 17-ame km, automobilis „Lexus RX300“, kurį vairavo 29-erių metų vyras, pervažiavo važiuojamojoje kelio dalyje gulėjusį 18-metį jaunuolį. Vaikinas vežamas į ligoninę mirė.
  Peilis (nuotr. Fotodiena.lt)
  Panevėžyje girtas vyras švaistėsi peiliu ir sulaužė moteriai nosį 2015.05.02 09:36 Penktadienį, apie 20 val. 30 min. Panevėžyje, Pušaloto g., bute, konflikto metu neblaivus 39-erių metų vyras peiliu sužalojo 31-erių metų vyrą, kuris dėl durtinės žaizdos kojoje gydomas ambulatoriškai, ir sumušė 28-erių metų sugyventinę, kuri dėl nosies kaulo lūžio gydoma ambulatoriškai. Įtariamasis apklaustas.
  Prekyba žmonėmis (nuotr. „Akistatos”)
  Prekyba žmonėmis: vyrų parduodama daugiau nei moterų (2) 2015.05.01 21:56 Vidaus reikalų ministerijos duomenimis, Lietuvoje pradedama vis daugiau tyrimų dėl žmonių, kurie parduodami nusikaltimams vykdyti. Tokių tyrimų skaičius viršija fiksuojamus prekybos žmonėmis seksualiniam išnaudojimui atvejus. Išsiaiškino schemą Ilgą laiką nuo prekeivių žmonėmis dažniausiai nukentėdavo jaunos moterys ir ...
  Virginijus Papirtis (Nuotr. Fotodiena/Robertas Dačkus)
  Advokatas Virginijus Papirtis skundžia teismo sprendimą – jis išrinktas teisėtai 2015.05.01 21:43 Lietuvos advokatūros tarybos narys Virginijus Papirtis apskundė Vilniaus miesto apylinkės teismo sprendimą, kuriuo negaliojančiu pripažintas jo išrinkimas Lietuvos advokatų tarybos nariu. „Taip, apskundžiau. Aš išdėsčiau savo poziciją, aš manau, kad teismas šitoje pozicijoje neteisingai pasielgė, ir prašau tą poziciją ...
  Kretingos Pranciškonų gimnazija (Nuotr. Miestai.net)
  Kretingoje nuo Meningokokinės infekcijos mirė moksleivė 2015.05.01 18:57 Ketvirtadienį apie vidurdienį aštuntokei Pranciškonų gimnazijos auklėtinei įtarus meningokoko infekciją, iš pamokų paleisti visi gimnazijos moksleiviai. Diagnozei nustatyti mergaitė išgabenta į Klaipėdos universitetinę ligoninę, - praneša pajurionaujienos.com. Pranciškonų gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Rūta ...
  Tallink keltas (Nuotr. Scanpix)
  Baltijos jūroje iš kelto iškrito Lietuvos pilietis Paieškų operacija nedavė jokių rezultatų 2015.05.01 17:00 Keleivis, naktį iš ketvirtadienio į penktadienį iškritęs į jūrą iš kelto „Isabelle“, plaukusio iš Rygos į Stokholmą, buvo Lietuvos pilietis, pranešė laivybos bendrovė „Tallink“. Latvijos jūrų paieškų ir gelbėjimo koordinacinis centras Rygoje (MRCC) pranešimą apie nelaimę gavo penktadienį 2 val. 6 min. vietos (ir Lietuvos) ...
  Dovydas Redikas (Alfredas Pliadis fotodiena.lt nuotr.) (nuotr. Balsas.lt)
  Dingo krepšininko Dovydo Rediko tėvas (1) 2015.05.01 15:36 Be žinios dingo Kuršėnuose gyvenantis Vidmantas Redikas. Vyras yra krepšininko Dovydo Rediko tėvas. Pranešama, kad 1960 m. gimęs vyras iš namų išėjo apie 17 val. 30 minučių, su savimi galėjo turėti maišelį, buvo apsirengęs tamsiomis treninginėmis kelnėmis, dėvėjo juodą striukę. Mačiusius vyrą ar ką nors žinančius apie jo ...
  Pirmadienis, 2015 m. gegužės 4 d.
  Alytus
  +2
  -
  Kaunas
  +8
  1.3 m/s
  Vilnius
  +8
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +7
  2.7 m/s
  Klaipėda
  +4
  3.1 m/s
  Šiauliai
  +7
  2.7 m/s
  Utena
  +8
  2.2 m/s

  Vilnius

  Giedra
  +8
  Giedra
  Toks jausmas lyg būtų +7