Policija (nuotr. Fotodiena.lt)

Policija (nuotr. Fotodiena.lt)

Tragiškas įvykis užfiksuotas Panevėžio rajone, Velžio seniūnijoje esančiame miške. Jame šeštadienio rytą buvo rastas sudegintas automobilis, kuriame buvo 17 metų mergina, praneša lrytas.lt.

(papildyta 15:18) Pranešama, kad jau yra sulaikyti du įtariamieji, kurie įvykdė kraupią merginos žmogžudystę. Abu sulaikytieji yra gerai žinomi policijai. Vienas gimęs 1991 metais, kitas - 1980 m.

Manoma, kad auka buvo išprievartauta, o vėliau sudeginta su visu automobiliu.

Policija teigė, kad mergina pati pranešė apie jos pagrobimą. Ji skambino būdama automobilio bagažinėje. Mergina prisistatė ir teigė, kad ją išžagino ir pagrobė. Bendrosios pagalbos centras tokio skambučio sulaukė apie 7.30 val. Tačiau policija negalėjo identifikuoti merginos buvimo vietos. Auka buvo Panevėžio rajono gyventoja.

Policija negalėjo nustatyti merginos buvimo vietos, kadangi ji skambino iš telefono be SIM kortelės.

Apie 8 val. mišku ėję žmonės pamatė degantį automobilį ir apie tai pranešė ugniagesiams. Vos tik užgesinus liepsnas, bagažinėje buvo rastas sudegęs merginos kūnas. 

Policija aiškinasi įvykio aplinkybes.

Pateikiame chronologinę pranešimų policijai ir policijos veiksmų seką, susijusią su šiandien dienos įvykiu Panevėžio rajone, kai sudegusiame automobilyje buvo rastas merginos kūnas:

2013-09-21 7.11.58 val., Bendrojo pagalbos centro (toliau – BPC) operatorė Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyriaus budėtojui (toliau – budėtojas) pranešė, kad bendruoju pagalbos telefonu paskambino mergina, kuri pranešė, jog yra pagrobta ir vežama automobilio bagažinėje.

7.14.40 val. BPC operatorė budėtojus sujungia su paskambinusia mergina, kuri praneša, kad yra automobilio „VW Passat“ bagažinėje. Budėtojas aiškinasi, kur ji yra ir kur ją veža. Išsiaiškina, kad tai galėtų būti Dembava.

7.17 val. budėtojas siunčia policijos ekipažą į Dembavą.

7.18.45 val. BPC dar kartą budėtojus sujungia su mergina. Jis išsiaiškina, kad mergina išprievartauta, ją gali paskandinti, sužino, kokios markės ir spalvos automobiliu vežama mergina.

Gauta informacija perduodama 4 mieste ir Panevėžio rajone dirbantiems ekipažams. Pareigūnų ekipažai dirba Dembavoje ir jos apylinkėse, ypatingas dėmesys skiriamas vandens telkiniams.

7.24.16 val. BPC bendrauja su policija ir praneša, kad mergina važiuoja automobilio bagažinėje, tačiau BPC nemato skambinančiosios telefono numerio ir negali nustatyti jos buvimo vietos judėjimo krypties.

7.25.22 val. budėtojas skambina BPC ir klausia, ar jie nemato telefono buvimo vietos. Atsakymas neigiamas.

Nuo 7.17 val. iki 8.16 val. budėtojas palaiko radijo ryšį su policijos pajėgomis. Tikrindami nurodytose apylinkėse esančių vandens telkinių prieigas, gyvenamąsias teritorijas, parkus, visus kelius, vedančius nuo Dembavos, ir aplink esančius kaimus, policijos pareigūnai bendrauja tarpusavyje.

8.16.16 val. budėtojas iš Bendrojo pagalbos centro gauna pranešimą, kad prie miško Keravos kaime, Panevėžio rajone, dega automobilis. Išsiunčiamos visos pajėgos, vykdžiusios automobilio ir nukentėjusiosios paiešką.

Pareigūnams atvykus į įvykio vietą, automobilis degė atvira liepsna. Pareigūnai automobilį gesino automobiliniais gesintuvais, atvykę Panevėžio apskrities Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos gelbėtojai automobilį „VW Passat“ užgesino. Automobilio bagažinėje rastas sudegęs kūnas (lytis ir tapatybė nustatomi). Įtariama, kad tai galėtų būti BPC skambinusi 17-metė panevėžietė.

Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 129 straipsnio („Nužudymas“) 2 dalį.

13.30 val. Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate vykusioje trumpojoje spaudos konferencijoje Panevėžio apygardos prokuratūros 1-ojo skyriaus vyr. prokuroras Donatas Skrebiškis ir Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Rimantas Bobinas pranešė, kad sulaikyti du įtariamieji: panevėžietis J. J., gimęs 1980 m., nedirbantis, blaivus, anksčiau 5 kartus teistas, teistumai išnykę, ir Panevėžio rajono gyventojas D. A., gimęs 1991 m., nedirbantis (girtumas – 0,3 prom.), anksčiau 4 kartus teistas už vagystes, viešosios tvarkos pažeidimus, narkotines medžiagas.

Į Panevėžio AVPK nuo ryto yra išvykę Policijos departamento prie VRM Viešosios policijos valdybos ir Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai.

Parašyk komentarą
  Skaityti komentarus (25)
  Komentuoti

  Kriminalai

  Traktorius (nuotr. Fotolia.com)
  Ūkio technika pražudė vyriškį 2016.05.03 10:10   Kelmės rajone pirmadienį žuvo traktorininkas.   Kaip pranešė policija, pirmadienį apie 16 val. Gineikių kaime, šalia lauko esančiame melioracijos griovyje, rastas veikiantis traktorius „SATOH ST1640D“. Po jo freza rastas 64 vyro lavonas sužalota galva. Ugniagesiai gelbėtojai buvo gavę pranešimą, kad apsivertė ...
  Plėšimas (nuotr. Fotolia.com)
  Vagišiai žinojo, ką daro: Šilutėje pavogtas seifas su pistoletu, auksu ir pinigais 2016.05.03 10:00  Šilutėje iš namo pavogtas seifas, kuriame buvo pistoletas, šoviniai, aukso dirbiniai ir pinigai. Kaip pranešė policija, nusikaltimas įvykdytas pirmadienį Ramybės gatvėje. Iš namo, išlaužus terasos duris ir viduje buvusį seifą, pavogtas pistoletas „Manurhin PPK“, 25 šoviniai, aukso dirbiniai, 300 eurų ir 300 JAV ...
  Sostinėje iš žiedo išskriejo ir apvirto automobilis nuotr. Broniaus Jablonsko
  Sostinėje iš žiedo išskriejo ir apvirto automobilis Sužeistas vienas žmogus 2016.05.03 09:51 Antradienį prieš 9 valandą ryto Vilniuje, Edukologijos universiteto žiede įvyko avarija – lengvasis automobilis nulėkė nuo kelio ir apvirto. Pensinio amžiaus vyriškio vairuojamas „Volkswagen Golf“ nuo kėlio nuskriejo tiesiai į medžius. Automobilis dar kliudė ir šalia žiedo esančioje stovėjimo aikštelėje stovėjusį ...
  Policija (nuotr. Broniaus Jablonsko)
  Šiauliuose į stulpą trenkėsi neblaivaus vairuotojo automobilis (1) 2016.05.02 18:48 Nuo policijos bėgęs neblaivus vairuotojas sustojo tik tada, kai mašina Šiauliuose atsitrenkė į gatvės apšvietimo stulpą. Pirmadienio naktį apie 3.30 val. Šiaulių apskrities policijos budėtojus pasiekė nuo Šiaulių į Telšius važiavusios sunkiasvorės mašinos vairuotojo pranešimas, kad jam, esančiam prie Kuršėnų, piktybiškai ...
  Greitoji (nuotr. Fotolia.com)
  Avarija Kretingoje: sužalotas motociklininkas ir keleivis 2016.05.02 17:55  Kretingoje per avariją nukentėjo motociklininkas ir kartu važiavęs keleivis. Avarija įvyko sekmadienį apie 16.15 val. Žemaitės alėjoje ir Melioratorių gatvės sankryžoje, pranešė policija. 30-metė moteris, vairavusi automobilį „Suzuki Swift“, įvažiuodama į pagrindinį kelią iš šalutinio, nepraleido motociklu ...
  Antradienis, 2016 m. gegužės 3 d.
  Alytus
  +19
  -
  Kaunas
  +19
  -
  Vilnius
  +17
  -
  Panevėžys
  +19
  -
  Klaipėda
  +16
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +18
  2.2 m/s
  Utena
  +17
  -

  Vilnius

  weather value Scattered thunderstorms
  +17
  weather value Scattered thunderstorms
  Toks jausmas lyg būtų +7

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1
  • Remejas1-apacia
  LKL
  A-lyga

  Antradienis, 2016 m. gegužės 3 d.
  Alytus
  +19
  -
  Kaunas
  +19
  -
  Vilnius
  +17
  -
  Panevėžys
  +19
  -
  Klaipėda
  +16
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +18
  2.2 m/s
  Utena
  +17
  -

  Vilnius

  weather value Scattered thunderstorms
  +17
  weather value Scattered thunderstorms
  Toks jausmas lyg būtų +7