Anykščių bažnyčia (nuotr. makalius.lt) (nuotr. Gamintojo)

Anykščių bažnyčia (nuotr. makalius.lt) (nuotr. Gamintojo)

Zinaida Paškevičienė, LRT televizijos laida „Šiandien“, LRT.lt

Kurortinės vietovės statusą turinčiuose Anykščiuose pradėti naujojo SPA centro statybos darbai. Jam atsidarius tikimasi įdarbinti pusšimtį naujų darbuotojų, laukiama kitų investuotojų dėmesio.

Keletą savaičių senuosiuose „Anykščių šilelio“ poilsio namuose vyksta rekonstrukcijos darbai. Pastatas bus plečiamas, pristatant naują jo dalį ir gydyklas. Svečių čia lauks keturių žvaigždučių, pusantro šimto vietų viešbutis, kuriame bus atliekamos įvairios procedūros.

„Kineziterapinės paslaugos, įvairių rūšių masažai, vonios, baseino paslaugos, pirčių kompleksas – daug įvairių paslaugų. Asortimentas platus, kiek tai įmanoma Lietuvoje. Aišku, mes neišstengiame kopijuoti, orientuotis į rytietiškus ar kitokius dalykus, bet turėsime ir tokių“, – žadėjo verslininkas Valdas Trinkūnas.

Į naujojo SPA centro statybą verslininkas planuoja investuoti 12 mln. litų. Gydyklų personalui žadama griežta atranka.

„Žmonės čia turi pailsėti, todėl svarbu ir oras, aplinka, ir atmosfera, kuriama aptarnaujančio personalo. Ir išėjęs į miestą žmogus turi gerai jaustis – aplinkiniai turi maloniai sutikti“, – dėstė verslininkas.

Anykščių vadovai neatsidžiaugia: esą pirmasis toks stambus turistinis objektas regione Anykščius pavers turistų rojumi ir leis miestui siekti kurorto statuso. Pritrauks ir kitų investuotojų, viliamasi, kad mažės nedarbas.

„Anykščiams tai yra labai skaudi tema. Didelė bedarbystė, tad net ir 50 darbo vietų tokiame nedideliame miestelyje yra labai daug. Jeigu paskaičiuotume fizinių asmenų pajamų mokestį, per metus keli šimtai tūkstančių ar net iki milijono mokesčių miestui – didelis įnašas“, – naująja iniciatyva džiaugėsi Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius.

Statybos darbus „Anykščių šilelyje“ planuojama baigti iki lapkričio, o metų pabaigoje jau priimti pirmuosius klientus.

Parašyk komentarą
  Skaityti komentarus (4)
  Komentuoti

  Lietuva

  Artūras Margelis (nuotr. Lazdijai.lt) (nuotr. Balsas.lt)
  VPT: buvusios Lazdijų mero įmonės laimėti pirkimai vykdyti grubiai pažeidžiant įstatymus 2016.05.05 16:33 Iš buvosios mero Artūro Margelio įmonės „Dzūkų žinios“ kanceliarines prekes ir popierių pirkusi Lazdijų savivaldybė grubiai pažeidė Viešųjų pirkimų įstatymą, konstatavo Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT). VPT nustatė, kad Lazdijų rajono savivaldybės administracija atskirai pirkusi kanceliarines prekes ir kopijavimo popierių ...
  Žiniasklaida (nuotr. Fotolia.com)
  Žiniasklaida išgelbėta: Seimas pritarė prezidentės veto dėl BK pataisų 2016.05.05 16:24 Seimas ketvirtadienį pritarė prezidentės Dalios Grybauskaitės veto dėl Baudžiamojo kodekso (BK) pataisų, kurios nustatė atsakomybę už neviešų teismo posėdžių medžiagos paskelbimą. Seime balsuojant dėl prezidentės siūlymo laikyti minėtas pataisas nepriimtomis už tai buvo 62 Seimo nariai, prieš – keturi, susilaikė aštuoni ...
  Algirdas Butkevičius (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
  Premjeras neturi informacijos apie incidentą Astravo AE 2016.05.05 16:10 Iš vizito Norvegijoje grįžęs premjeras Algirdas Butkevičius teigia neturįs informacijos apie galimą incidentą Astravo atominėje elektrinėje (AE). „Dar kol kas nežinau, tik naktį grįžau“, - žurnalistams Seime ketvirtadienį sakė A.Butkevičius. Jis teigė, kad trečiadienį susitikimuose su Norvegijos vadovais taip pat kalbėta ...
  Gyvųjų maršas skirtas pagerbti Holokausto aukų atminimą (nuotr. Fotodiena.lt/Pauliaus Peleckio)
  Pagerbiant Holokausto aukas – aštri kritika valdžiai 2016.05.05 15:39 Pagerbdami Holokausto aukas Lietuvos žydų bendruomenės atstovai ketvirtadienį supeikė migracijos pareigūnų sprendimus nebesuteikti pilietybės tarpukariu iš šalies išvykusiems Lietuvos žydams litvakams ir jų palikuonims.
  D. Grybauskaitė (nuotr. SCANPIX)
  Prezidentė vyks į Vatikaną (4) 2016.05.05 14:52 Prezidentė Dalia Grybauskaitė baigusi vizitą Jordanijoje vyks tiesiai į Vatikaną, kur dalyvaus popiežiaus Pranciškaus apdovanojimo iškilmėse, pranešė Prezidentūra. Šventajam Tėvui ketvirtadienį už jo moralinį autoritetą ginant pamatines ES vertybes – taiką, laisvę, žmogaus teises ir demokratiją – bus įteiktas „Politikos ...
  Ketvirtadienis, 2016 m. gegužės 5 d.
  Alytus
  +7
  4.5 m/s
  Kaunas
  +7
  4.5 m/s
  Vilnius
  +7
  4.5 m/s
  Panevėžys
  +6
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +5
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +4
  4.5 m/s
  Utena
  +19
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Partly cloudy
  +7
  weather value Partly cloudy
  Toks jausmas lyg būtų +7

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1
  • Remejas1-apacia
  LKL
  A-lyga

  Ketvirtadienis, 2016 m. gegužės 5 d.
  Alytus
  +7
  4.5 m/s
  Kaunas
  +7
  4.5 m/s
  Vilnius
  +7
  4.5 m/s
  Panevėžys
  +6
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +5
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +4
  4.5 m/s
  Utena
  +19
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Partly cloudy
  +7
  weather value Partly cloudy
  Toks jausmas lyg būtų +7