Oscaras Pistorius (nuotr. SCANPIX)

Oscaras Pistorius (nuotr. SCANPIX)

 Pietų Afrikos Respublikos (PAR) parolimpinių žaidynių atletas Oskaras Pistorijus (Oscar Pistorius) įtariamas savo namuose Pretorijoje nušovęs savo merginą. Olimpiados žvaigždė sulaikyta, remdamasi vietos žiniasklaida skelbia BBC.

Policija pranešė, kad 26-erių vyras, kurio tapatybės neatskleidė, areštinėje. Pradėtas tyrimas dėl nužudymo bylos.

Tikslios incidento aplinkybės kol kas nežinomos. Pranešimuose teigiama, kad jis galėjo savo merginą supainioti su vagimi.

O. Pistorijus tapo pirmuoju sportininku, su abiejų kojų protezais dalyvavusiu olimpinių žaidynių lengvosios atletikos varžybose.

Pranešama, kad incidentas įvyko tarp 4.00 ir 5.00 val. vietos laiku.

Policijos duomenimis, 30-metė moteris buvo "mirtinai sužeista" pirmosiomis ketvirtadienio ryto valandomis namuose "Silverlakes" komplekse.

Moteriai buvo šauta į galvą ir viršutinę kūno dalį. Medikai jau buvo incidento vietoje, kai atvyko policija. Moteris mirė įvykio vietoje, kurioje rastas devynių milimetrų kalibro pistoletas.

R. Steenkamp darbo akimirkos:

Parašyk komentarą
  Skaityti komentarus (1)
  Komentuoti

  Kitos sporto šakos

  Ričardas Berankis (nuotr. SCANPIX)
  Ar Ričardas Berankis ir toliau kils ATP reitinge? 2016.05.04 16:37 Ričardas Berankis, pakilęs iki rekordinės 55 vietos ATP reitinge, šiemet iš esmės pagerino savo žaidimą. 25 metų geriausias Lietuvos tenisininkas ateityje, jei nekankins traumos, turi galimybių patekti į pirmąjį 30-tuką, o galbūt ir tarp 20-ies pajėgiausių planetos žaidėjų. Taip mano buvęs tenisininkas, dabartinis ...
  Daina Gudzinevičiūtė (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
  Pirmąkart Šiauliuose vyksiančioje olimpinėje dienoje – naujovės ir rekordai 2016.05.04 15:30 Nuo žolės riedulio iki badmintono, nuo bėgimo iki baidarių – net 35 sportinės veiklos, arba 40 proc., nei praėjusiais metais, gausesnė programa, bus pristatyta Olimpinėje dienoje, pirmąkart įvyksiančioje Šiauliuose. Gegužės 28-ąją, šeštadienį tūkstančius miesto ir apylinkių gyventojų sutrauksianti šventė vyks prie Talkšos ...
  Henrikas Žustautas, Jevgenijus Šuklinas (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
  Kieno raumenys didesni: Henriko Žustauto ar Jevgenijaus Šuklino? Kova dėl olimpinio kelialapio 2016.05.04 14:32 Olimpinis vicečempionas Jevgenijus Šuklinas ir Europos žaidynių nugalėtojas Henrikas Žustautas savaitgalį matuosis raumenis Trakuose, kur vyks pirmoji jų tarpusavio akistata dėl vienintelio kelialapio į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes. Tai vienintelės šį sezoną precedento neturinčios dviejų kanojų irklavimo galiūnų ...
  Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė (nuotr. Aliaksandras Ružečka)
  Laura Asadauskaitė negins pasaulio taurės laimėtojos titulo 2016.05.04 14:04 Sarasotoje (JAV) prasideda 2016 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės finalas. Jame Lietuvos garbę gins Ieva Serapinaitė, Gintarė Venčkauskaitė ir Justinas Kinderis. Šios varžybos bus labai svarbios į visiems trims į olimpinius kelialapius pretenduojantiems Lietuvos sportininkams.
   Ignatas Konovalovas ir Ramūnas Navardauskas (nuotr. Tomo Gaubio)
  Prestižinėse „Giro d’Italia“ lenktynėse - du Lietuvos dviratininkai 2016.05.04 11:14 Penktadienį Apeldorne (Nyderlandai) prasidėsiančiose 99-osiose prestižinėse daugiadienėse dviračių lenktynėse „Giro d’Italia“ startuos du Lietuvos dviratininkai - Ignatas Konovalovas ir Ramūnas Navardauskas. 30-metis I.Konovalovas, atstovaujantis Prancūzijos komandai FDJ, šiose varžybose dalyvaus po penkerių metų ...
  Trečiadienis, 2016 m. gegužės 4 d.
  Alytus
  +7
  2.2 m/s
  Kaunas
  +7
  2.2 m/s
  Vilnius
  +7
  -
  Panevėžys
  +7
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +7
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +6
  4.5 m/s
  Utena
  +7
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Thunderstorms likely early
  +7
  weather value Thunderstorms likely early
  Toks jausmas lyg būtų +7

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1
  • Remejas1-apacia
  LKL
  A-lyga

  Trečiadienis, 2016 m. gegužės 4 d.
  Alytus
  +7
  2.2 m/s
  Kaunas
  +7
  2.2 m/s
  Vilnius
  +7
  -
  Panevėžys
  +7
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +7
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +6
  4.5 m/s
  Utena
  +7
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Thunderstorms likely early
  +7
  weather value Thunderstorms likely early
  Toks jausmas lyg būtų +7