Oscaras Pistorius (nuotr. SCANPIX)

Oscaras Pistorius (nuotr. SCANPIX)

 Pietų Afrikos Respublikos (PAR) parolimpinių žaidynių atletas Oskaras Pistorijus (Oscar Pistorius) įtariamas savo namuose Pretorijoje nušovęs savo merginą. Olimpiados žvaigždė sulaikyta, remdamasi vietos žiniasklaida skelbia BBC.

Policija pranešė, kad 26-erių vyras, kurio tapatybės neatskleidė, areštinėje. Pradėtas tyrimas dėl nužudymo bylos.

Tikslios incidento aplinkybės kol kas nežinomos. Pranešimuose teigiama, kad jis galėjo savo merginą supainioti su vagimi.

O. Pistorijus tapo pirmuoju sportininku, su abiejų kojų protezais dalyvavusiu olimpinių žaidynių lengvosios atletikos varžybose.

Pranešama, kad incidentas įvyko tarp 4.00 ir 5.00 val. vietos laiku.

Policijos duomenimis, 30-metė moteris buvo "mirtinai sužeista" pirmosiomis ketvirtadienio ryto valandomis namuose "Silverlakes" komplekse.

Moteriai buvo šauta į galvą ir viršutinę kūno dalį. Medikai jau buvo incidento vietoje, kai atvyko policija. Moteris mirė įvykio vietoje, kurioje rastas devynių milimetrų kalibro pistoletas.

R. Steenkamp darbo akimirkos:

Skaityti komentarus 1 Parašyk komentarą


  Kitos šakos

  Helios sport- Pirelli Key Point K. Birgilo nuotr.
  Pirmajame Baltijos žiedinių lenktynių čempionato etape ant pakylos lipo lietuviai (1) 2015.05.04 17:24 Gegužės 2-3 dienomis, Estijoje, „auto24 Ring“ trasoje startavo pirmasis Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionato (BaTCC) etapas, kuriame sau lygių neturėjo sportininkai iš Lietuvos.  BEC čempionato etapas Lietuviai, užėmę pirmas tris prizines vietas, sau lygių neturėjo ir 4 valandų ilgų distancijų lenktynių ...
  Sporto klubo „VS-Fitness“ trečiasis gimtadienis (nuotr. Organizatorių)
  Sportiškiausias metų vakarėlis, kuriame netrūko atletiškų kūnų ir šėlsmo Svečių fotogalerija 2015.11.26 17:50 Neabejingo sportui to tiesiog negalėjo praleisti šio vakarėlio. Viename iš populiariausių Vilniaus naktinių klubų praėjusią savaitę įvyko nepamirštamas vakarėlis – sporto klubo „VS-Fitness“ trečiasis gimtadienis. Čia netrūko geros nuotaikos ir įspūdingų vaizdų.
  Airinė Palšytė (nuotr. Alfredo Pliadžio)
  Paaiškėjo, kiek Lietuvos sportininkų vyktų į Rio de Žaneiro olimpiadą, jei ji prasidėtų rytoj 2015.11.26 14:43 Ketvirtadienį vyko Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) Vykdomojo komiteto posėdis, kuriame buvo patvirtintas Rio de Žaneiro olimpinėms žaidynėms rengiamų sportininkų – olimpinės rinktinės kandidatų sąrašas. Olimpinės rinktinės kandidatų sąraše – 114 sportininkų Olimpinės rinktinės kandidatų sąraše, kurį pristatė ...
  Sigitas Gaižauskas (nuotr. asmeninio albumo („Facebook“)
  Už karatė anksčiau grūsdavo už grotų, arba koks kovos stilius geriausias? (1) 2015.11.25 13:52 „Priešininkai galime būti sporto aikštėje, o festivalyje tai galimybė kiekvienam pristatyti tai, vardan ko gyvena. Kiekvienas kovinio sporto ar meno atstovas yra savo stiliaus patriotas. Jei paklaustumėt, koks stilius geriausias, aišku, kad atsakytų, jog ... Muay Thai“, - juokėsi Muay Thai arba tailandietiško bokso ...
  Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (nuotr. Gyčio Vidžūno)
  Dėl pasaulio standartinių šokių čempionato Vilniuje medalių grumsis dvi Lietuvos poros 2015.11.25 13:27 Į Lietuvą po 11 metų pertraukos grįžta pasaulio suaugusiųjų standartinių šokių čempionatas, kuriame pirmą kartą šalies istorijoje dėl prizinių vietų varžysis net dvi Lietuvos šokėjų poros. Renginys vyks gruodžio 5 dieną „Siemens“ arenoje. Planuojama, kad į Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamą ...  Vytis

  Penktadienis, 2015 m. lapkričio 27 d.
  Alytus
  -4
  -
  Kaunas
  -3
  -
  Vilnius
  -4
  -
  Panevėžys
  -2
  -
  Klaipėda
  +3
  -
  Šiauliai
  -2
  -
  Utena
  -4
  -

  Vilnius

  Vietomis debesuota
  -4
  Vietomis debesuota
  Toks jausmas lyg būtų -9

  Išsipildymo akcija

  Sužibėk!

  Didysis Magijos šou

  • Didysis magijos šou Didysis magijos šou
  • Didysis magijos šou Didysis magijos šou
  Red Bull Flying Bach

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  SMScredit.lt A lyga

  Penktadienis, 2015 m. lapkričio 27 d.
  Alytus
  -4
  -
  Kaunas
  -3
  -
  Vilnius
  -4
  -
  Panevėžys
  -2
  -
  Klaipėda
  +3
  -
  Šiauliai
  -2
  -
  Utena
  -4
  -

  Vilnius

  Vietomis debesuota
  -4
  Vietomis debesuota
  Toks jausmas lyg būtų -9