Arvydas Sabonis (nuotr. Fotodiena.lt/Alfredo Pliadžio)

Arvydas Sabonis (nuotr. Fotodiena.lt/Alfredo Pliadžio)

„Apie rinktinės veidą kalbėti dar sunku, bet manau, kad jis bus geras“, – optimistiškai prasidėjus Lietuvos rinktinės stovyklai kalbėjo krepšinio federacijos (LKF) prezidentas Arvydas Sabonis.

Linksmai su žurnalistais bendravęs A. Sabonis kiek surimtėjo, išgirdęs klausimą apie Donatą Motiejūną.

„Jei jaunimas taip visko bijo, tai tuomet nereikia eiti į lauką. Manau, kad viskas išsispręs. Mes jo laukiame ir tikiuosi, jog viskas bus gerai“, – tvirtino Lietuvos krepšinio legenda. Kaip A. Sabonis pasielgtų D. Motiejūno vietoje? „Žinote, kad pats jau būčiau čia“, – kvatojosi A. Sabonis.

Kas iš jaunųjų žaidėjų labiausiai vertas patekti į dvyliktuką?

– Geriau klausti trenerio. Nenoriu piršti savo nuomonės, bet manau, kad vietos tikrai turi atsirasti jauniems žaidėjams.

Ar jums asmeniškai yra tekę per vieną vasarą du kartus įgauti geriausią formą?

– Na, kai kuriems sezonas dar nesibaigė, todėl jiems jos ir nereikės įgauti. Jie  tik turės ją pratęsti. (Juokiasi) Žinoma, įvykis nestandartinis. Tačiau pagyvensime ir pamatysime. Jei nori žaisti krepšinį, didelio skirtumo nėra. Noras jį turi sunaikinti.

Jūsų, kaip buvusio krepšininko manymu, tiek poilsio, kiek turi dabartiniai žaidėjai, yra užtektinai atsistatyti?

– Aš nesu pavyzdys. Variau be atostogų tol, kol nutrūko visi raiščiai. (Juokiasi) Tiek atostogų, kiek yra, geriau nei nieko. Dar reikia atsižvelgti į tai, kaip praleidi atostogas. Kitą kartą ilgos atostogos irgi ne į naudą.

TAIP PAT SKAITYKITE:

L. Kleiza: brolių trūksta, bet rinktinėje neliūdna

D. Dulkys: asmeniškai nepažįstu nė vieno rinktinės žaidėjo

K. Kemzūra: kai eini į karą ir turi lėktuvus, tankus bei pėstininkus – lengviau

Skaityti komentarus 4 Parašyk komentarą


  Krepšinis

  Tomas Pačėsas (nuotr. TV3)
  „Lietuvos ryto” vyr.treneris T. Pačėsas: Komanda kuriama tam, kad laimėtų 2016.02.10 14:31  Tomas Pačėsas į Vilniaus „Lietuvos rytą“ atvyko tam, kad sugrąžintų sostinei titulus. Penkerių metų trofėjų badą kenčiantis „Lietuvos rytas“ pirmąjį šansą šį sezoną turės vasario 19-21 dienomis – „KIDY tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ turnyre. – Ką manote apie naująjį taurės formatą – su „Žvaigždžių diena“ ...
  Paulius Jankūnas (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
  Kauno „Žalgirio“ kapitonas P.Jankūnas: svarbiausia dabar nepanikuoti 2016.02.10 13:51 Šią Eurolygos savaitę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai keliauja į Barseloną, kur dar gruodžio mėnesį pasiekė bene skambiausią 2015-2016 m. sezono pergalę įveikdami šeimininkų „FC Barcelona“ ekipą 92:88. Ši pergalė tąsyk nutraukė vienuolika metų trukusią pralaimėjimų seriją katalonų klubui Eurolygoje.
  Jonas Mačiulis (nuotr. Instagram)
  Jonas Mačiulis sulaukė šeimos sveikinimo 31-ojo gimtadienio rytą 2016.02.10 13:29 Geriausias Lietuvos krepšininkas Jonas Mačiulis sulaukė malonios staigmenos gimtadienio rytą. Šiuo metu Madrido „Real“ klube rungtyniaujantis puolėjas 31-ąjį gimtadienį švenčia Ispanijos sostinėje. Mačiulis sulaukė artimųjų sveikinimų ir pasidalino šeimynine nuotrauka socialiniame tinkle „Instagram“ su prierašu: ...
  Ian Vougioukas (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
  Antrą savaitę iš eilės gražiausią LKL momentą sukūrė žalgirietis 2016.02.10 12:24  „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionato gražiausių epizodų penketuke antrą savaitę iš eilės dominuoja „Žalgirio“ krepšininkas. Šį kartą gražiausią momentą sukūrė Ianas Vougioukas. Rinkinį pradeda „Vytauto“ puolėjas Vaidas Čepukaitis, kuris efektingai pataisė netaiklų komandos draugo metimą. Ketvirtoje vietoje ...
  Stephenas Curry (nuotr. SCANPIX)
  Absoliutus NBA lygos lyderis pagerino rekordą 2016.02.10 09:48 Dešimtą pergalę iš eilės NBA reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo penkiolikos ekipų Vakarų konferencijos ir absoliutus lygos lyderis „Golden State Warriors“ (47 pergalės ir 4 pralaimėjimai) klubas. Antradienį namuose, stebint 19,6 tūkst.


  • Foto konkursas!
  • #PhilipsAutoCurler


  • Iki renginio "Lietuvos Garbė 2016" liko
  • Nominuok žygdarbį čia
  Trečiadienis, 2016 m. vasario 10 d.
  Alytus
  +4
  4.5 m/s
  Kaunas
  +4
  4.5 m/s
  Vilnius
  +4
  6.7 m/s
  Panevėžys
  +4
  4.5 m/s
  Klaipėda
  +2
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +1
  2.2 m/s
  Utena
  +4
  4.5 m/s

  Vilnius

  weather value Light rain
  +4
  weather value Light rain
  Toks jausmas lyg būtų +4

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1
  • Remejas1-apacia
  Vytis
  Trečiadienis, 2016 m. vasario 10 d.
  Alytus
  +4
  4.5 m/s
  Kaunas
  +4
  4.5 m/s
  Vilnius
  +4
  6.7 m/s
  Panevėžys
  +4
  4.5 m/s
  Klaipėda
  +2
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +1
  2.2 m/s
  Utena
  +4
  4.5 m/s

  Vilnius

  weather value Light rain
  +4
  weather value Light rain
  Toks jausmas lyg būtų +4