Migracijos tarnyba (nuotr. Organizatorių)

Migracijos tarnyba (nuotr. Organizatorių)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos valdyba (toliau – Vilniaus migracijos valdyba), prisijungdama prie tinklalapio „Geros žinios“ idėjos minėti Kliento dieną, kovo 19-ąją interesantus pasitiko atsinaujinusi.

Vilniaus migracijos valdybos interesantų aptarnavimo salės įsikūrusios per keletą aukštų. Pastebėjus, kad interesantai kartais ima klaidžioti, nerasdami laiptų ar nuorodų į antrajame aukšte įsikūrusią interesantų aptarnavimo salę, sumanyta pagaminti naujus informacinius ženklus. Jais tapo žmogaus pėdos atspaudai su užrašu „3 salė II aukštas“. Tikimasi, kad, sekdami jais, interesantai sėkmingai ras ieškomą vietą. Kita naujovė laukia mažųjų Vilniaus migracijos valdybos klientų – atnaujinta vaikų žaidimo aikštelė. Daugiau kaip metus veikiančiai Vilniaus migracijos valdybos pirmajame patalpų aukšte įkurtai vaikų žaidimų aikštelei atnaujinimo jau reikėjo. Jie akivaizdūs – vaikų žaidimų aikštelės sieną papuošė jų mylimų animacinių filmų veikėjų paveikslai, pasikeitė žaisliukų dėžių turinys.

Vilniaus migracijos valdybos interesantų patogumui pertvarkyta informacijos teikimo sistema. Vilniaus migracijos valdyboje sukurtas Informacijos teikimo telefonu centras jau išbandytas ir, tikimasi, nuo kovo 19 d., kuomet minima Kliento diena, jis veiks be trukdžių.

Vilniaus migracijos valdybos interesantams pristatoma dar viena naujovė – grąžą nuo mokamos sumos atiduodantis mokomatas. Atsiskaityti už paslaugas grynaisiais, naudojantis  mokėjimo terminalų FOXBOX sistema, Vilniaus migracijos valdyboje galima nuo praėjusių metų vasaros. FOXBOX terminalų patogumus netruko įvertinti Vilniaus migracijos valdybos klientai – tai rodo vietoje atsiskaitančiųjų banko mokėjimo kortele ir mokančiųjų bankuose mažėjimas. Tačiau Vilniaus migracijos valdyboje įrengti mokėjimo terminalai turėjo nedidelį trūkumą – grynųjų suma litais turėjo atitikti mokėtiną sumą. Tai kėlė tam tikrų nepatogumų mokėjimą terminalu pasirinkusiems klientams. Atsižvelgiant į interesantų pageidavimus, realizuota galimybė atsiskaityti įvairaus nominalo banknotais ir gauti grąžą. Tiesa, grąža neturi būti didesnė nei 30 Lt. Mokėjimo procedūra yra itin paprasta, tereikia ekrane spustelėti mygtuką „Migracijos įmoka“, į tuščius laukelius įrašyti reikalaujamus duomenis ir įdėti banknotus. Už šią paslaugą imamas 4 Lt paslaugos administravimo mokestis, tai nurodyta mokomato ekrane. Toks mokėjimo terminalas įrengtas II aukšto interesantų aptarnavimo salėje, į kurią ir veda aukščiau minėtos pėdutės.

portalai@tv3.lt

Naujienų portalo tv3.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "Tele-3" sutikimo draudžiama.

Parašyk komentarą


  Lietuva

  Saulius Skvernelis (nuotr. fotobankas.lt)
  Saulius Skvernelis nesitraukia – lieka ministro poste (1) 2015.11.30 09:36 Apie atsistatydinimą neseniai paskelbęs vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis lieka dirbti, pirmadienį žurnalistams po susitikimo su ministru pirmininku Algirdu Butkevičium Vyriausybėje pranešė jis. Praėjusią savaitę grupė parlamentarų kreipėsi į A. Butkevičių su prašymu netenkinti S. Skvernelio atsistatydinimo.
  Adventas – susikaupimo ir laukimo metas (Fotodiena.lt/R. Jonaitienės nuotr.) (nuotr. Balsas.lt)
  Ką turėtumėme žinoti apie prasidedantį Adventą? 2015.11.29 11:59 Sekmadienį krikščioniškas pasaulis pradeda Adventą - keturių savaičių laiką iki Kalėdų - susikaupimo ir ramybės metą. Adventas simbolizuoja krikščioniškųjų metų pradžią ir yra ypač svarbi krikščioniška tradicija. Etnologė Gražina Kadžytė LRT radijui sako, kad per šį laiką reikia nepykti, stengtis būti geriems, tuomet ir ...
  Variklis (nuotr. Gamintojo)
  Daugiau nei 2 tūkst. atvejų, kai kelionė baigėsi šalikelėje: nuo variklio gedimų iki tuščio bako 2015.11.30 09:49 Patogi kelionė automobiliu gali virsti daug streso sukeliančia patirtimi ne tik įstrigus transporto spūstyje ar patekus į avarinę situaciją. Situacijos, kai automobilis sustoja tiesiog kelyje ir nebegali pajudėti iš vietos, geriausiai pažįstamos pagalbos kelyje paslaugas teikiantiems draudikams.
  Stiprus vėjas (nuotr. SCANPIX)
  Lietuvą talžo stiprus vėjas – Klaipėdos uoste ribojama laivyba 2015.11.30 08:30 Dėl pirmadienį sustiprėjusio vėjo Klaipėdos uoste pradėta riboti laivyba. Tai BNS patvirtino Klaipėdos uosto atstovė spaudai Nijolė Dvarionaitė-Milkintienė. „Ribojama laivyba. (...) Tai reiškia, kad kiekvienu konkrečiu atveju, kai vėjas siekia daugiau nei 20 metrų per sekundę, uosto kapitonas sprendžia ar įvesti, ar ...
  Svogūnai (nuotr. Fotolia.com)
  Sveikata namuose. Gydomės svogūnais 2015.11.30 08:21 Svogūnas – atrodo, įprasta ir neypatinga daržovė, tačiau kaip ir garsusis Čipolinas sugeba pravirkdyti bet ką – ir vargšą, ir turtingą, be to, pasižymi daugybe sveikatai naudingų savybių. Mokslo pasaulyje šis augalas vadinamas valgomuoju svogūnu (lot. Allium cepa), priklausiančiu česnakinių (Alliaceae) šeimai. Svogūno ...  Vytis

  Pirmadienis, 2015 m. lapkričio 30 d.
  Alytus
  +2
  -
  Kaunas
  +4
  -
  Vilnius
  +1
  -
  Panevėžys
  +4
  -
  Klaipėda
  +7
  -
  Šiauliai
  +4
  -
  Utena
  +1
  -

  Vilnius

  Šlapdriba
  +1
  Šlapdriba
  Toks jausmas lyg būtų -4

  Sužibėk!

  Didysis Magijos šou

  • Didysis magijos šou Didysis magijos šou
  • Didysis magijos šou Didysis magijos šou
  Red Bull Flying Bach

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1
  • Remejas1-apacia

  SMScredit.lt A lyga

  Pirmadienis, 2015 m. lapkričio 30 d.
  Alytus
  +2
  -
  Kaunas
  +4
  -
  Vilnius
  +1
  -
  Panevėžys
  +4
  -
  Klaipėda
  +7
  -
  Šiauliai
  +4
  -
  Utena
  +1
  -

  Vilnius

  Šlapdriba
  +1
  Šlapdriba
  Toks jausmas lyg būtų -4