„Dvi žvaigždės“ (nuotr. BMA archyvo)

„Dvi žvaigždės“ (nuotr. BMA archyvo)

Pirmasis Baltijos kanalas Naujųjų metų išvakarėse žiūrovams dovanoja dvi ypatingas dovanas – didįjį naujametinį koncertą „Dvi žvaigždės“ ir šventinį projektą „Olivjė šou“. Skambant laikrodžių dūžiams ir kylant į viršų šampano taurėms, žiūrovus sveikins Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, mylimi atlikėjai ir laidų vedėjai.

„Dvi žvaigždės“ (nuotr. BMA archyvo)„Dvi žvaigždės“ (nuotr. BMA archyvo)

Muzikiniame žvaigždžių maratone „Dvi žvaigždės“ kartu su renginio vedėjais Filipu Kirkorovu ir Andrejumi Malachovu scenoje pasirodys net 38 žvaigždžių duetai, kurie pasiruošę Naujuosius padaryti šviesesnius, linksmesnius ir geresnius. Koncerte dalyvaus ir patyrę atlikėjai, ir tie, kurių žiūrovai neseniai dar net nepažinojo. Pagrindinė šventės taisyklė – nepaisyti jokių taisyklių. Visų laukiamas Senelis Šaltis nesitikės gerų žodžių savo adresu, o pats šoks ir dainuos – ir ne vienas, o kartu su kitu Seneliu Šalčiu. Goša Kucenko ir Denisas Maidanovas atliks dainą „Norime jums sąžiningai pasakyti“ ir visiems įrodys, kad Senelis Šaltis gali būti ir plikas.

Nauji metai – tai vienintelė šventė, kai kaimynai nestuksena per šildymo radiatorius ir nereikalauja „pritildyti garso“. Pasinaudodami tuo, Viktorija Daineko ir Aleksandras Oleško įrašė sveikinimo dainą „Mano kaimynas“, tikėdami, kad kaimynai ateis ir paprašys pasigarsinti muziką. Filipas Kirkorovas ir Maša Rasputina praneš apie „Neužbaigtą romaną“, Markas Tišmanas „apšvarins“ Nonos Grišajevos sodybą, o dainininkas Stasas Piecha kartu su olimpine čempione Liajsan Utiaševa pristatys vokalinį-gimnastinį duetą „Let it Snow“.

„Dvi žvaigždės“ (nuotr. BMA archyvo)„Dvi žvaigždės“ (nuotr. BMA archyvo)

Be šių garsenybių šventėje taip pat dalyvaus Viačeslavas Fetisovas ir Laima Vaikulė, Dima Bilanas ir Julija Zimina, Tamara Gverdčiteli ir Dmitrijus Diuževas, Valerijus Meladzė ir Diana Arbenina, Maratas Bašarovas ir Žana Friskė, Sergejus Lazarevas ir Lera Kudrevceva, Jekaterina Striženova ir Levas Leščenko, Piotras Todorovskis ir Garikas Sukačiovas, Alsu ir Oskaras Kučera, Natalija Podolskaja ir Andrejus Černyševas bei daugelis kitų.

Naujųjų metų vaišes pagardins „Olivjė šou“

Likus kelioms akimirkoms iki Naujųjų metų, PBK eteryje naujametinis projektas „Olivjė šou“, kasmet prie televizorių ekranų sutraukiantis milijonus žiūrovų. Skambant laikrodžių dūžiams ir kylant į viršų šampano taurėms, žiūrovus sveikins Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, mylimi atlikėjai ir laidų vedėjai. Vakaro svečius pasitiks Valdis Pešlas ir Svetlana Zejnalova, gėrimus prie baro siūlys Vera Brežneva, Julija Zimina ir Andrejus Malachovas, o už tostus, juokus ir fejerverkus bus atsakingi komikai Ivanas Urgantas ir Aleksandras Cekalo.

„Olivjė šou“ (nuotr. BMA archyvo)„Olivjė šou“ (nuotr. BMA archyvo)

Žiūrovai jau žino, kad Naujųjų metų naktis kartu su PBK visada yra ypatinga. Tad ir pasitinkant 2012-uosius Juodojo drakono metus jų laukia mylimiausi artistai, muzikantai ir ekskliuzyviniai muzikiniai sveikinimai. Scenos dekoracijos bus keičiamos lyg pasakoje, pamojus stebuklinga lazdele. Visame pasaulyje žinomi kūriniai bus atlikti naujoviškai. Tokių stebuklų galima sulaukti tik Naujųjų metų naktį!

Tik per PBK žiūrovai pamatys nepakartojamus artistus: Filipą Kirkorovą, Valentiną Judaškiną, Sofiją Rotaru, Dimą Bilaną, Dmitrijų Nagijevą, Larisą Doliną, Grigorijų Lepsą ir daugybę kitų. Jeleną Vajengą persekios pulkas gerbėjų – Maratas Bašarovas, Viačeslavas Manučiarovas ir Borisas Smolkinas. Tačiau Jelena, nors ir skirs kiekvienam iš jų dėmesio ir bučinių, bet neskubės išsirinkti to vienintelio. Stasas Michailovas prisipažins meilėje visoms prie televizijos ekranų sėdinčioms moterims. Aleksandras Revva išmoks baleto pagrindų ir pakvies merginas kartu sušokti pa-de-de. Linksmus pokštus ir gerą nuotaiką garantuos laidų „Yesterday LIVE“ ir „Didelis skirtumas“ vedantieji.

„Olivjė šou“ (nuotr. BMA archyvo)„Olivjė šou“ (nuotr. BMA archyvo)

Tikrieji indėnai Michailas Jefremovas ir Dmitrijus Charatjanas į savo vežimą pakvies čigonus ir pavaišins juos tikra rusiška samane, o Lolita ir Irina Alegrova iš Georgijaus Lepso pavogs „Degtinės taurelę“ ir smagiai praleis laiką šnekučiuojant „tarp mūsų mergaičių“. Evelina Chromcenko ir Arina Šarapova paskelbs „Mados nuosprendį" Laimos Vaikulės naujametinei aprangai. Nadežda Babkina atliks hitą „Jingle Bells", kurį išgirdęs Eltonas Džonas užsigeis Londone įrašyti rusų liaudies dainą.

Beje, žiūrovų laukia ir teatrališka kelionė laiku. Kaip atrodytų Naujųjų 1912-ųjų metų sutikimas, jei tuomet jau būtų televizija? Kaip skambėtų naujametinis laidų „Stebuklų laukas“, „Tegul kalba“ ir „Mados nuosprendis“ vedėjų sveikinimas? Žiūrovus sveikins Rusijos Caras ir bus rodomas filmas „Likimo ironija, arba po pirties“ - tik veiksmas vyks prieš 100 metų!

Parašyk komentarą
  Skaityti komentarus (1)
  Komentuoti

  Užsienio žvaigždės

  A. Schwarzeneggeris (nuotr. Vida Press)
  Arnoldas Schwarzeneggeris po 10 metų grįžta į netikėtą amplua 2016.05.04 17:32 Arnoldas Schwarzeneggeris turi vaidinti komiko Tarano Killamo režisūriniame debiute „Why We're Killing Gunther“. Veiksmo filmų herojus toje komedijoje vaidins pagrindinį veikėją Giunterį, geriausią pasaulyje samdomą žudiką, kuris erzina žudikų bendruomenę puikavimuisi ir arogancija. Susiburia grupė, kuri nori jį ...
  Britney Spears (nuotr. Instagram)
  Britney Spears figūra tobulėja dienomis: pasidalino dar viena pikantiška asmenuke 2016.05.04 17:26 Scenos dievaitė Britney Spears (34 m.) įgavo antrą kvėpavimą. Gerbėjus žvaigždė tiesiog varo iš proto socialinėje erdvėje dalindamasi dailiomis nuotraukomis iš pakrančių, sporto salių bei kitų vietų, kuriose leidžiama pasirodyti su bikiniu. Uoliu sportu, dietomis atgavusi buvusias formas B. Spears didžiuojasi savo kūnu, ...
  Adamas Levine'as ir Behati Prinsloo (nuotr. Instagram)
  Tai kuris nėščias? Adamo Levine'o ir jo besilaukiančios žmonos pilvai – identiški 2016.05.04 16:10 Adamas Levine'as linksmoje, „Instagram“ paskelbtoje asmenukėje lygina savąjį pilvą su besilaukiančios žmonos Behati Prinsloo, rašo naujienų svetainė usmagazine.com. „Maroon 5“ lyderis su 26 metų modeliu laukia pirmagimio, mergaitės. Ir atrodo, kad 37 metų Adamas išgyvena panašią į besilaukiančios žmonos kūno ...
  Mila Kunis (nuotr. Vida Press)
  Tapusi mama Mila Kunis atsikratė nemalonaus charakterio bruožo 2016.05.03 18:00   32 metų žvaigždė ir jos vyras Ashtonas Kutcheris, kurie pirmagimės Wyatt susilaukė 2014 metais, gretai įsijautė į tėvų vaidmenį. Pradėjusi rūpintis mažyle, Mila atsikratė savo senų egoistiškų įpročių. „Aš labai sąžiningai peržiūrėjau savo gyvenimo prioritetus, – sakė ji pramogų naujienų tinklalapiui „Entertainment ...
  Beyonce (nuotr. Vida Press)
  Skyrybos? Beyonce prakalbo apie žlugusią savo ir Jay-Z santuoką 2016.05.03 17:20 Beyonce, kurios naujajame albume „Lemonade“ apstu užuominų apie neištikimybę, raudonu Kostiumo instituto pokylio kilimu žengė be sutuoktinio Jay Z. Popmuzikos superžvaigždė vėl pakurstė gandus, kad jos vyras, su kuriuo ji susituokusi aštuoneri metai, buvo jai neištikimas, kai praėjusį mėnesį išleido populiariausiųjų ...
  Trečiadienis, 2016 m. gegužės 4 d.
  Alytus
  +7
  2.2 m/s
  Kaunas
  +7
  2.2 m/s
  Vilnius
  +7
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +7
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +7
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +6
  4.5 m/s
  Utena
  +7
  -

  Vilnius

  weather value Showers and a thunderstorm early
  +7
  weather value Showers and a thunderstorm early
  Toks jausmas lyg būtų +7

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1
  • Remejas1-apacia
  LKL
  A-lyga

  Trečiadienis, 2016 m. gegužės 4 d.
  Alytus
  +7
  2.2 m/s
  Kaunas
  +7
  2.2 m/s
  Vilnius
  +7
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +7
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +7
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +6
  4.5 m/s
  Utena
  +7
  -

  Vilnius

  weather value Showers and a thunderstorm early
  +7
  weather value Showers and a thunderstorm early
  Toks jausmas lyg būtų +7