2011.11.07 07:30
 Balsas.lt SAVAITĖ (nuotr. Balsas.lt)

Balsas.lt SAVAITĖ (nuotr. Balsas.lt)

Naujausio savaitraščio „Balsas.lt savaitė“ „Karštojoje temoje“ – žurnalisto Tomo Čyvo straipsnis „Morali ir ciniška“. Seimo pirmininko galios Lietuvoje daugiau simbolinės, bet tai nėra blogiausia. Prasčiau, kai simboliais imama erzinti visuomenę ir jai pamokslauti. Ekonomistė Aušra Maldeikienė „Balsas.lt savaitei“ prisipažino esanti šokiruota Irenos Degutienės cinizmu. Ar ne laikas liautis moralizuoti žmonėms ir geriau pamėginti juos suprasti?

Rubrika „7 dienos“ pristato netrukus knygynuose pasirodysiančią balsas.lt žurnalisto Dailiaus Dargio naująją knygą „Kruvinasis mafijos maršrutas“. Pernai didžiulį šurmulį ne tik literatūros, bet ir organizuotų nusikaltėlių pasaulyje sukėlęs pirmojo lietuviškos mafijos bestselerio „Tikroji Daktarų istorija“ autorius D. Dargis grįžta su įspūdinga šalies kriminalinio pasaulio istorija.

Kriminalinio pasaulio niuansus nagrinėjančioje rubrikoje „Tryliktasis puslapis“ skaitykite žurnalisto Dailiaus Dargio straipsnį - „D. Kedžio pasekėjas: jie žaidžia į vienus vartus“. Vilnietis Marius Kuprevičius mano, kad nužudytam Vaidui Miliniui mesti įtarimai dėl Drąsiaus Kedžio dukters tvirkinimo yra laužti iš piršto, o šmeižikų ir žudikų reikia ieškoti tarp aktyviausių kovotojų su pedofilais.

Rubrikoje „Savaitės interviu“ – pokalbis su Seimo Darbo partijos frakcijos nare Dangute Mikutiene. D. Mikutienė – vieną tų, kuri susirūpino dėl mobiliųjų telefonų poveikio žmonių, ypač vaikų sveikatai. Plačiau apie tai – straipsnyje „D. Mikutienė: kaliniais rūpinamasi labiau nei vaikais“.

Rubrikoje „Sirgalių tribūnos“ – greitis, pavojus ir mirtis. Po dviejų tragiškų pilotų žūčių pasaulio trasose Lietuvos ralio, motociklų ir žiedinių lenktynių atstovai papasakojo apie kraupiausias patirtas avarijas ir šio sporto grėsmę.

„Spindinčiame gyvenime“ – žurnalistės Elvyros Žvirblienės straipsnis „Kepti karveliai niekur neskraido“. Pusmetis Lietuvoje, pusmetis Kolumbijoje – taip jau kelis dešimtmečius su vyru Algiu gyvena Lietuvos garbės konsulė Kolumbijoje Laima Didžiulienė. Kur gyventi geriau – Lietuvoje ar Kolumbijoje?

Pasauliui reikia inovatorių, sako pasaulinės kompanijos „Yahoo! Research“ tyrimų direktorė Janet George. Rubrikoje „Finansai plius“ – žurnalistės Rūtos Levickaitės straipsnis „Yahoo“ ekspertė: inovacijos nėra magija“.

Bet tai – toli gražu ne visos karštos ir įdomios temos, kurias galėsite rasti naujausiame savaitraštyje „Balsas.lt savaitė“. Daug kitų Lietuvos bei užsienio politikos, verslo, pramogų ir socialinio gyvenimo naujienų nuo pirmadienio galėsite  perskaityti naujausio savaitraščio „Balsas.lt savaitė“ numeryje (arba paspaudę ant naujausio savaitraščio „Balsas.lt savaitė“ viršelio.)

 Balsas.lt SAVAITĖ (nuotr. Balsas.lt) Balsas.lt SAVAITĖ (nuotr. Balsas.lt)

Parašyk komentarą
  Skaityti komentarus (3)
  Komentuoti

  „Balsas.lt savaitė“

  Balsas.lt savaitė Nr. 44 (viršelis) (nuotr. Balsas.lt)
  Salamakino „kapinynas“ 2014.11.10 10:18 Buvusiam aplinkos ministrui Valentinui Mazuroniui pasirašius įsakymą, kuriuo nuo kitų metų sausio uždraudžiama verslinė žūklė visuose ežeruose, išskyrus specializuotąją seliavų, stintų, upinių nėgių, migruojančių ungurių žūklę, politikai pasišiaušė. Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas Algimantas Salamakinas su ...
  Viršelis (nuotr. „Balsas.lt“)
  „Achemos grupėje“ kardai tebežvanga 2014.10.13 13:58 Nors pagrindinė akcininkė Lyda Lubienė pati apie „Achemos“ reikalus dar tyli, jos pozicijas imta ginti – surengta spaudos konferencija „Situacijos ir pokyčių koncerne „Achemos grupė“ pristatymas“. Tokių priemonių teko imtis įmonės akcininkėms Jūratei Žadeikienei ir Marijai Kaminskienei pasiekus tikslą – teismai ...
  Viršelis (nuotr. Balsas.lt)
  Turizmo departamentas vertinimų neteikia 2014.10.06 15:17 Vasarą skaudžiai keliautojams bankrutavo “Go Planet Travel” kelionių agentūra. Tiems, kurie planuoja keliones ateityje, žinoma, kyla klausimas, kuo galima pasitikėti, o ko reiktų vengti. Skaitytojas norėjo sužinoti apie kompanijos “Freshtravel”, kuri tariamai kviečia tapti investuotojais, perspektyvas. Tačiau ...
  „Balsas.lt“ savaitė
  Vietoj raudų – turtų paieška 2014.09.29 11:56 2011 metų spalio 23-iosios pavakarę šalį apskriejo liūdna žinia – Druskininkuose rastas negyvas verslininkas, koncerno „Achemos grupė“ įkūrėjas ir pagrindinis savininkas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos vadovas Bronislovas Lubys. Nepriklausomybės Akto signataro, 1992–1993 metais vadovavusio Vyriausybei, širdis ...
  Balsas.lt savaitė
  Isterija dėl skerdimo 2014.09.22 11:20 Įstatymo pataisos, įteisinančios gyvulių nugalabijimą skerdykloje be apsvaiginimo, kurios galbūt atvertų dideles musulmonų pasaulio rinkas dėl rusiškų bėdų inkščiantiems mėsininkams, sukėlė neadekvačias isterijas. Pataisų priešininkų retorika neretai panaši į religinių fanatikų skandavimą.

  Naujausios TV3 Žinios

  Tikkurila namai


  Studijuok 2016
  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Pirmadienis, 2016 m. gegužės 30 d.
  Alytus
  +27
  4.5 m/s
  Kaunas
  +27
  2.2 m/s
  Vilnius
  +28
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +27
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +27
  4.5 m/s
  Šiauliai
  +27
  4.5 m/s
  Utena
  +16
  4.5 m/s

  Vilnius

  weather value Times of sun and clouds
  +28
  weather value Times of sun and clouds
  Toks jausmas lyg būtų +16

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Pirmadienis, 2016 m. gegužės 30 d.
  Alytus
  +27
  4.5 m/s
  Kaunas
  +27
  2.2 m/s
  Vilnius
  +28
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +27
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +27
  4.5 m/s
  Šiauliai
  +27
  4.5 m/s
  Utena
  +16
  4.5 m/s

  Vilnius

  weather value Times of sun and clouds
  +28
  weather value Times of sun and clouds
  Toks jausmas lyg būtų +16
  Į viršų