Tai labiau žavi vyrus (1080p.com nuotr.)

Tai labiau žavi vyrus (1080p.com nuotr.)

Analinis seksas – dalykas, kurį vienos moterys dievina, kitos – negali pakęsti. Labai mažai dailiosios lyties atstovių laikosi „viduriuko“. Kaip bebūtų, dauguma moterų yra tai išbandę.

Priežastis, kodėl tokio sekso atsisakoma, yra paprasta – tai skausmas. Jei nebuvo skausmo, tikriausiai buvo malonumas. Taigi, meilė arba neapykanta.

Svarbiausia šiuo atveju – praktika. Žinoma, gali pasitaikyti skausmingų momentų, tačiau skirtingų stilių, manevrų išbandymas neabejotinai lems sėkmę – abipusį malonumą analinio sekso metu.

Norite išbandyti, tačiau nežinote, kaip tai pristatyti partnerei? Visų pirma, jūs privalote žinoti viską, kas moterims patinka, o kas ne kalbant apie analinį seksą!

Analinio sekso žavesys

Vyrams ir moteris analinis seksas suteikia skirtingus pojūčius,tačiau abiejų lyčių atstovai pripažįsta: tai truputį nepadori, tačiau smagi sekso variacija.

Apskritai, visuomenėje analinis seksas – tarsi tabu. Nors šis nusistatymas po truputį retėja, kartais toks požiūris tik suteikia veiksmui daugiau pikantiškumo, adrenalino, malonumo.

Kartą pabandžiusi moteris gali niekada nebenorėti pakartoti... Aptarkime priežastis, kodėl analinis seksas dailiosios lyties atstoves žavi, o kodėl kartais atgraso.

Kodėl jai patinka analinis seksas?

Pradėkime nuo pozityvių dalykų:

1. Nes tai malonu!

Moterims analinis seksas patinka dėl teikiamų neįtikimų pojūčių – jausmo, kokio dar neteko patirti: tai tarsi giliai viduje, tačiau ne klitoris, tai ne vaginoje. Jausmas nepakartojamas!Jeigu besimėgaujant analiniu seksu dar šiek tiek stimuliuojamas merginos klitoris – tai ją gali nukelti į kitą seksualinę erdvę!Kaip supratote, analinis orgazmas tikrai įmanomas...

2. Nes analinis seksas – išdykėliškai nepadoru!

Žmonėms patinka kartkartėmis pasielgti nepadoriai, išdykėliškai... Analinis seksas – viena galimybių tai padaryti tikrai privačiai, be pašalinių akių ar nuomonių. Taip pat tai – vienas iš pirmų kartų gyvenime, o juk išbandyti norisi...

Kodėl ji nekenčia analinio sekso?

Taigi, šiek tiek apie tai, kokių nemalonumų gali sukelti toks intymumas:

1. Nes analinio sekso metu juntamas skausmas!

Nors vyrams viskas gali pasirodyti paprasta – įkišti, ištraukti ir tiek – viskas tikrai nėra taip, ypač pirmą kartą. Jeigu judėsite nepakankamai lėtai, jei nebūsite atsargus, nenaudosite lubrikanto – tikriausiai sužeisite partnerę, o tai minimalizuos jūsų galimybes pasimėgauti analiniu seksu dar kartą.

Skirkite laiko pasidomėti, kaip elgtis, kad neužgautumėte moters, kaip jai suteikti pasitenkinimą, mėgaukitės procesu ir būkite atidus partnerei!

2. Ji jaudinasi dėl nešvaros!

Tikriausiai visi sutiksite, kad analinis seksas gali kelti šiokį tokį nešvaros pojūtį. Mintis, kad jūs galite įsiskverbti į jos išangę, moteriai dažnai pasirodo gąsdinanti... kol tai pabando. Kaip bebūtų, būtent dėl šios priežasties dailiosios lyties atstovės dažnai vengia analinio sekso!

Juk merginos praleidžia tiek laiko stengdamosi atrodyti gražiai, skaniai kvepėti, žavėti... Analiniai malonumai gali viską sugadinti!Nerimą dėl nešvaros bei galimo susitepimo panaikinsite prieš seksą drauge palindę po dušu. Beje, įsitikinkite, kad partnerės žarnos tuščios ir kad ji tualete lankėsi mažiausiai valanda prieš seksą.

Svarbūs faktai apie analinį seksą

1. Lubrikantas – būtinas!

Išangė nesudrėksta, joje nesigamina joks natūralus lubrikantas, tad bet kokiems analiniams nuotykiams būtina naudoti geros kokybės lubrikantą. Patariame rinktis tokį, kuris sukurtas silikono pagrindu – jis laikosi ilgiau nei tie, kurie padaryti vandens pagrindu. Nenaudokite vazelino – tokie produktai yra pernelyg lipnūs, be to, užkemša tiesiosios žarnos sieneles.

2. Jaudindami erzinkite partnerę!

Svarbu, kad prieš suartėjimą moteris būtų pakankamai susijaudinusi, nes tik tada ji būna atsipalaidavusi, o kūnas – atviresnis. Partnerė turi trokšti jūsų prisilietimų!Tokiu atveju, kai prisilietimais priartėsite prie išangės, mergina į tai atsakys dejonėmis, bučiniais, o ne įsitempusia veido mimika.

Ištrinkite mylimosios kūną kvapniu aliejumi, priverskite ją atsipalaiduoti, mylėkite, trokškite, rūpinkitės, bučiuokite, glamonėkite... Priverskite moterį maldauti, kad greičiau įeitumėte!Tuomet... erzinkie, erzinkite, erzinkite. Laukimas, nekantravimas – vienas svarbiausių jūsų seksualinių įrankių, pasinaudokite tuo!

3. Prezervatyvai ir higiena

Žinote, kai kurios ligos plinta lytiniu keliu. Svarbu, kad tai galioja ir analiniams malonumams!

Prezervatyvų naudojimas šiuo atveju naudingas abiems partneriams. Ne tik dėl bendros higienos ar ligų – prezervatyvas išgelbsti moters tiesiąją žarną nuo spermos išsiliejimo!Šiai susiliejus su žarnoje esančiu turiniu, gali kamuoti nemalonus jausmas...

Taip pat prezervatyvai padeda išvengti penio susidūrimo su bet kokiomis fekalijų liekanomis, jei netyčia liko net po nusiprausimo. Taip pat vyrai prezervatyvą dėvėti dažnai nori dėl to, kad tokiu atveju seksas trunka ilgiau – varpa tampa šiek tiek mažiau jautri ir galite ilgiau mėgautis malonumais!

4. Ko nedaryti?

Niekada neįeikite į moterį jos nesujaudinę ar negavę konkretaus sutikimo analiniam seksui. Neleiskite sėklai išsiveržti partnerės viduje be jos sutikimo. Nebūkite agresyvus, bent pirmais kartais nesivadovaukite porno filmų triukais, gerbkite moterį ir būkite atidus.

5. Ką visada daryti?

Visada naudokite lubrikantą. Dėvėkite prezervatyvą, nebent susitarėte kitaip. Elkitės  taip, kad partnerė jaustųsi saugu ir jumis pasitikėtų, juk analinis seksas – labai subtilus dalykas.

Lyties  prielaidos ir analinis seksas

Kai heteroseksuali pora galvoja apie analinį seksą, dažniausiai tai supranta kaip tiesiog vyro įėjimą į moterį. Norėdami gerai suprasti, kas iš tiesų tai yra, pasistenkite galvoti apie šį suartėjimą kaip apie kažką, ką jūs darote ar skiriate vienas kitam, o ne apie tai, ką vyras daro moteriai.

Tobuliems analiniams malonumams jums be abejonės prireiks daugybės praktikos, tačiau eksperimentavimas vienam su kitu – nuostabus būdas pagilinti artumą, bendravimą, seksualinį gyvenimą bei sustiprinti draugystę. Pradžioje užteks vienas kito, pirštų, liežuvio,  masažinių aliejų... Vėliau galite drąsiai pasinaudoti ir analiniais sekso žaisliukais. Eksperimentuokite, leiskite kūnui jaustis mylimu. Tai atsipirks!

Užkulisinės gudrybės

Analinis seksas daugybei žmonių teikia didžiulį pasitenkinimą. Elgsitės netinkamai – antro šanso galite ir nesulaukti. O jei sulauksite, tai tik tuomet, kai ji užmirš pirmojo bandymo nesėkmę...

Yra daugybė analinio sekso vadovų, svarbiausia – domėkitės, perskaitykite bent tuziną skirtingų šaltinių – tuomet tikrai žinosite, kaip viską deramai pradėti. Svarbiausias patarimas: įsitikinkite,kad moteris iš tiesų labai susijaudinusi – tokiu atveju negalite pralošti. Sėkmės!

Gairės:  moterys, seksas, analinis
Parašyk komentarą
  Skaityti komentarus (153)
  Komentuoti

  S

  Mergina (nuotr. SCANPIX)
  Sekso kaleidoskopas vyrams: didžiausios klaidos lovoje (I) 2015.04.09 16:22 Klaida nr. 1 – bandai išvengti lūpų, ir bučiuoja ne ten, kur reikia. Kai tu bandai tiesiai šauti link jos erogeninių zonų, apeidamas lūpas, moteris jaučiasi taip, lyg mokėtum jai už valandas. Klaida nr. 2 – per stipriai puti į ausį. Pripažįsti, kad dar mokykloje berniukai pasakė, kad tai merginoms patinka. Matai, yra ...
  Lūpų dažai (nuotr. SCANPIX)
  Geriausi moterų sekso patarimai vyrams (II) 2015.04.09 12:12 Neretai vyrai net ir labai mylėdami savo moteris lovoje susimauna dėl to, jog mes paprasčiausiai esame labai skirtingi, todėl pateikiame patarimų, kurie padės pagerinti intymius sanykius su savo moterimi. 11. Suviliok ją pagal klišę. Nors sakoma, jog klišės – banalios, tačiau jos ir veikia todėl, jog yra populiarios. ...
  Moterys (nuotr. SIPA/ScanpiX)
  30 patarimų moterims kaip sugundyti savo vyrą (II) 2015.04.09 10:27 Nusibodo rutina lovoje? Manote, jog partneris skuba greičiau pasitenkinti ir eiti miegoti? O gal pykstate, jog partnerė atsisako mylėtis? Vertėtų paklausti savęs, o ką jūs darote dėl savo santykių? Nieko? Laikas suvedžioti savo partnerį ir pasikviesti jį pažaisti vieną kitą erotinį žaidimą... Pirma duokite, o po to ...
  L. Lopilato (nuotr. SCANPIX)
  65 procentams moterų tai svarbiau už seksą 2015.04.08 17:28 Įsivaizduokite, jog krentate į minkštus patalus prieš patį geriausią miegą. Tad ar tikrai niekada negalvojote rinktis miegą vietoje sekso? Jei kartais taip darote, nesijauskite vieniši. Net 65 proc. moterų teigia, jog vietoje sekso rinktųsi kokybišką miegą, nurodė žurnalo TODAY tyrimai. Apklausa buvo bandoma išsiaiškinti, ...
  Seksas viešose vietose (nuotr. Balsas.lt)
  30 patarimų moterims kaip sugundyti savo vyrą (I) 2015.04.08 11:06 Nusibodo rutina lovoje? Manote, jog partneris skuba greičiau pasitenkinti ir eiti miegoti?  Vertėtų paklausti savęs, o ką jūs darote dėl savo santykių? Nieko? Laikas suvedžioti savo partnerį ir pasikviesti jį pažaisti vieną kitą erotinį žaidimą...   Erzinkite: Nieko nėra karščiau nei partnerio erzinimas tuo, ką ...

  Naujausios TV3 Žinios

  Tikkurila namai


  Studijuok 2016
  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Pirmadienis, 2016 m. gegužės 30 d.
  Alytus
  +28
  4.5 m/s
  Kaunas
  +28
  4.5 m/s
  Vilnius
  +27
  4.5 m/s
  Panevėžys
  +28
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +26
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +27
  4.5 m/s
  Utena
  +27
  4.5 m/s

  Vilnius

  weather value Mix of sun and clouds
  +27
  weather value Mix of sun and clouds
  Toks jausmas lyg būtų +16

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Pirmadienis, 2016 m. gegužės 30 d.
  Alytus
  +28
  4.5 m/s
  Kaunas
  +28
  4.5 m/s
  Vilnius
  +27
  4.5 m/s
  Panevėžys
  +28
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +26
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +27
  4.5 m/s
  Utena
  +27
  4.5 m/s

  Vilnius

  weather value Mix of sun and clouds
  +27
  weather value Mix of sun and clouds
  Toks jausmas lyg būtų +16
  Į viršų