Pora (nuotr. SCANPIX)

Pora (nuotr. SCANPIX)

Žmogaus charakterį lemia ne tik jo gimimo data, bet ir savaitės diena kada jis gimęs. Tikriausiai jau esi skaičiusi judviejų suderinamumo pagal Zodiako ženklą horoskopą. O šiandien pasidomėk, ar judu derate pagal savaitės dienas.

Moteris sekmadienis + vyras sekmadienis

Santykiai grįsti jėga, nesibaigiančia kova už įtakos zonas. Nebent abu partnerius vienytų bendras tikslas, pagalba vienas kitam siekiant to paties rezultato – pavyzdžiui, šeimos versle ar auklėjant vaikus.

Moteris sekmadienis + vyras pirmadienis

Šioje šeimoje klasikinis pasiskirstymas vaidmenimis apverstas aukštyn kojomis. Poros ateitis visiškai priklauso nuo moters. Jei ji neperspaus vyro savo valdingumu, jie gali pasiekti harmonijos, mat puikiai papildys vienas kitą. Tačiau jam tokie santykiai gali ir įkyrėti.

Moteris sekmadienis + vyras antradienis

Moteris ryžtinga, ji, galima sakyti, nutiesia kelius savo partneriui. Vyras savo ruožtu praturtina santykius savo erudicija. Tai dinamiška, veikli pora, orientuota labiau į visuomeninę veiklą nei į šeimos židinį.

Moteris sekmadienis + vyras trečiadienis

Šio tipo moteris aktyvi, noriai susidomi įvairiais projektais, o vyras labiau trokšta pastovumo. Šis derinys tinkamesnis profesiniam bendradarbiavimui, o ne meilei.

Moteris sekmadienis + vyras ketvirtadienis

Jie turi daug bendro: dosnumą, saviraiškos ir bendravimo poreikį. Jei moteriai nesvetima diplomatija, jų santykiai bus harmoningi.

Moteris sekmadienis + vyras penktadienis

Ji – devintame danguje, kad turi taip puikiai jos norus suprantantį ir kone mintis skaitantį partnerį. O jis pakerėtas moters, kuri moka priimti pačius geriausius sprendimus, žavesio. Darnus junginys.

Moteris sekmadienis + vyras šeštadienis

Ji nemėgsta pernelyg ilgai užsibūti namuose, o jis – tiesiog sutvertas šeimos židiniui. Jie papildo vienas kitą. Šioje sąjungoje daugiau draugystės nei meilės, bet santykiai turi daug šansų tapti patvariais ir ilgalaikiais.

Vyras sekmadienis + moteris pirmadienis

Vyras atlieka savo žmonos globėjo vaidmenį. Tačiau jis pavydus, taigi gali ne tik globoti, bet ir apriboti jos laisvę. Pasikliaudama savo intuicija ši moteris jo klausys, bus puiki mama jo vaikams. Ir jei jie tinkamai pasiskirstys pareigas – viskas eisis kaip sviestu patepta.

Vyras sekmadienis + moteris antradienis

Šio tipo vyras – tikras, tvirtas, klasikinis vyras. Su šia nepriklausoma moterimi jo gyvenimas nebus lengvas. Jei jis deramai įvertins jos savarankiškumą ir gerąsias savybes – įsivyraus abipusė pagarba. O jei ne, veikiausiai šie žmonės pasuks skirtingais keliais.

Vyras sekmadienis + moteris trečiadienis

Priimant sprendimus ji juo pasikliauja. Jis savo ruožtu suverčia jai visų buitinių problemų sprendimus. Tai geras derinys jei nė vienas iš partnerių neperžengia „svetimos teritorijos“ ribų.

Skaityti komentarus 3 Parašyk komentarą


  Pramogos

  Marie ir Danni Summers su dukra (nuotr. facebook.com)
  Neplanuota aistra: mama nuviliojo mano mylimąjį ir tuoj už jo ištekės 2015.11.27 15:44 Kaip reaguotumėte į situaciją, jei buvęs mylimasis staiga taptų jūsų patėviu? Į tokią padėtį pakliuvusios anglės Danni Summers (21 m.) reakcija, greičiausiai, nenustebins – ji nežada dalyvauti mamos vestuvėse, rašoma mirror.co.uk.  „Nežadu eiti į mamos (Marie, 44 m.) ir Anthony (34 m.) vestuves, nes tuomet visi trys ...
  E. Sebrova (T. Adomavičiaus nuotr.)
  Buvusi Egidijaus Dragūno mylimoji persikėlė gyventi į Londoną? 2015.11.27 13:37 Portalas anglija.today praneša, kad buvusi atlikėjo Egidijaus Dragūno mylimoji vis dažniau pastebima Londono koncertų vietose. Šaltiniai tikina, kad grupės SEL vokalistė neretai koncertuoja Anglijos sostinės naktiniuose klubuose ir net įrašinėja naujas dainas. Žiniasklaida praneša, kad paskutinį kartą buvusi garsenybės ...
  Vaidas Baumila ir Ieva Andrejevaitė (nuotr. Robertas Daskevičius)
  Vaidas Baumila: man patinka, kai merginos avi kedus (2) 2015.11.27 11:32 Pastaruoju metu itin elegantišką išvaizdą demonstruojantis dainininkas Vaidas Baumila mados tinklaraščiui tryon.lt atskleidė, kokiomis taisyklėmis vadovaujasi kurdamas savo stilių. Atlikėjas taip pat įvardijo keletą dalykų, kurių reikėtų vengti, kad jūsų stilius netaptų tikra katastrofa. V. Baumila sako neesantis ...
  Ž. Tratas (nuotr. Instagram)
  Penktadienio karštis: Žilvinas Tratas pasirodė visiškai nuogas 2015.11.27 14:44 Modelis Žilvinas Tratas šiandien atviresnis nei bet kada. Treniruoto kūno savininkas penktadienį pasidalijo itin egzotiška  nuotrauka. Socialinių tinklų sekėjams jis pasirodė visiškai nuogas.  Nors, kad ir kaip apmaudu, visą kūną dengia šešėlis ir vistiek sunku įžiūrėti, savo vyrišką pasididžiavimą modelis ...
  Eglė Čepkaitė-Keturkė (nuotr. YouTube)
  „4 Roses“ narė Eglė Keturkė susigalvojo slapyvardį ir pradėjo solo karjerą (2) 2015.11.27 11:56 TV3 televizijos projekte „X Faktorius“ išgarsėjusios grupės „4 Roses“ narė Eglė Keturkė pradeda solinę karjerą. Tai patvirtino ketvirtadienį pristatydama dainą ir vaizdo klipą „When we‘re dancing“. Taip pat atlikėja pristatė ir naują sceninį slapyvardį – Jolee. Naują vaizdo klipą režisavo ir scenarijų jam kūrė ...  Vytis

  Penktadienis, 2015 m. lapkričio 27 d.
  Alytus
  -2
  -
  Kaunas
  0
  -
  Vilnius
  -2
  -
  Panevėžys
  +1
  -
  Klaipėda
  +7
  -
  Šiauliai
  +1
  -
  Utena
  -2
  -

  Vilnius

  Rūkas
  -2
  Rūkas
  Toks jausmas lyg būtų -7

  Išsipildymo akcija

  Sužibėk!

  Didysis Magijos šou

  • Didysis magijos šou Didysis magijos šou
  • Didysis magijos šou Didysis magijos šou
  Red Bull Flying Bach

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  SMScredit.lt A lyga

  Penktadienis, 2015 m. lapkričio 27 d.
  Alytus
  -2
  -
  Kaunas
  0
  -
  Vilnius
  -2
  -
  Panevėžys
  +1
  -
  Klaipėda
  +7
  -
  Šiauliai
  +1
  -
  Utena
  -2
  -

  Vilnius

  Rūkas
  -2
  Rūkas
  Toks jausmas lyg būtų -7