Kaip atrodo namuose gyvenantys parazitai (Eye of Science nuotr.)

Kaip atrodo namuose gyvenantys parazitai (Eye of Science nuotr.)

Jie atrodo kaip ateiviai iš fantastinių Holivudo filmų. Bet šie šlykštūs padarai jau įsibrovė į jūsų namus, rašo „Mail Online“.

Tai daugiau kaip milijoną kartų padidintos tikros erkės, musės ir blusos, besislepiančios mūsų kilimuose, sofose ir virtuvės spintelėse.

Pradėkime nuo miltų erkutės, gyvenančios makaronų pakelyje, miltų maišelyje ir duoninėje, ir dulkių erkutės, pasirinkusios baldus, užuolaidas ir kilimus. Bjaurūs vabalai.

vien bežiūrint. Ant negyvos ordos lastelių gyvenanti dulkių erkutė (Eye of Science nuotr.)Niežti vien bežiūrint. Ant negyvos odos lastelių gyvenanti dulkių erkutė (Eye of Science nuotr.)

Kiti pasislėpę siaubai – cukrinis žvyninukas, dar vadinamas sidabrine avižėle, ir greitai judantis, spintelę po kriaukle mėgstantis raudonasis miltų vabalas. Pastarasis į mūsų namus atkeliauja miltų maišeliuose.

Vienoje neįtikėtinoje nuotraukoje – parazitas su dantis primenančiomis burnos ataugomis.

kačių draugas – blusa savo mėgstamoje vietoje, padidinta daugiau kaip 100 kartų (Eye of Science nuotr.)Geriausias kačių draugas – blusa savo mėgstamoje vietoje, padidinta daugiau kaip 100 kartų (Eye of Science nuotr.)

Zzz.. Itin priartinta paprasta naminė musė, pasirodo, yra plaukuota (Eye of Science nuotr.)Zzz.. Itin priartinta paprasta naminė musė, pasirodo, yra plaukuota (Eye of Science nuotr.)

Mėlynosios musės lervų galima rasti virtuvėje, netoli maisto arba per ilgai saulėje paliktoje konservų skardinėje.

Vienoje iš nuotraukų – naminė dulkinė erkutė. Šie vabalai paprastai yra nekenksmingi, bet nuo astmos kenčiantiems žmonėms gali sukelti alerginę reakciją.

Netgi jūsų pusryčiai neapsaugoti. Miltinė erkutė, ilgais plaukais ir didelėmis, galingomis priekinėmis kojomis, gadina javainius ir grūdus, ypač, jei spintelės blogai vėdinamos.

Jei jau kartą erkutės apsigyveno namuose, vienintelis būdas jomis nusikratyti yra išmesti visus potencialius jų maisto šalltinius ir pakeisti juos naujais sandariose dėžutėse.

Dar vienas jūsų kukurūzų dribsnių gerbėjas – raudonasis miltų vabalas. Taip pat jam patinka javainiai, sausainiai ir netgi makaronai.

Gyvūnų mylėtojai turi papildomą miniatiūrinę priešų armiją. Kačių blusa – dažnas kailio gyventojas, padarantis augintinio gyvenimą apgailėtinu.

Gretas papildo ilgakojis voras. Jį galite rasti ant lubų, garaže, rūsyje.

Iš visų parazitų rūšių, turbūt daugiausiai dėmesio skiriama kačių blusoms. Kates ar šunis turintys žmonės dažnai įtaria galintys turėti šių parazitų ar netgi žino jų turintys, nes jie kanda. Tuo tarpu dulkinė erkutė dažniausiai lieka nepastebėta.

Skaityti komentarus 8 Parašyk komentarą


  Pramogos

  „Nuotaka – kerėtoja“ svečiai (nuotr. Naurimo Zavecko)
  Vestuvine suknele podiumu žengusi Deimantė Andriuškaitė būsimą vyrą vedė iš proto! 2016.02.11 10:36 Trečiadienio vakarą Kauno rajone surengta šventė „Nuotaka – kerėtoja“ susilaukė ypatingų svečių vizito. Čia apsilankė lietuvaičių pamilto meksikiečių serialo „Laukinukė“ žvaigždė Mario Cimarro (44 m.). Čia jis palaikė kompaniją podiumu žengusiai būsimai žmonai modeliui Deimantei Andriuškaitei (23 m.). Įspūdinga ...
  S. Siparis (nuotr. TV3)
  Saulius Siparis greitąja išvežtas į ligoninę: teatras keičia repertuarą 2016.02.11 11:17 Teatro užkulisiuose prieš pat spektaklį vasario 10 dieną netikėtai blogai pasijutus aktoriui Sauliui Sipariui, „Domino“ teatras priverstas perplanuoti dalį repertuaro. Aktorius šiuo metu prižiūrimas medikų. Greitosios medicinos pagalbos ekipažo iš teatro užkulisių Vilniuje išvežto aktoriaus Sauliaus Sipario pablogėjusi ...
  Mui Thomas (nuotr. stop kadras)
  Dėl odos ligos kenčianti sportininkė: kai kurie pamatę išsigandę pasprunka 2016.02.11 07:26 Mui Thomas kamuoja įgimta liga, kurios nepaslėpsi nei drabužiais, nei makiažu. Arlekino ichtiozė – pūslinė ichtiozinė eritrodermija, jos padariniai aiškiai matomi ne tik ant viso kūno, bet ir ant veido. Šia liga sergančio žmogaus oda auga bent keturiolika kartų greičiau nei sveiko žmogaus. „Normaliai žmogaus oda ...
   „Tarp mūsų, berniukų...“ aktoriai pasidažė lūpas (nuotr. Organizatorių)
  Meilės dienos proga komedijos „Tarp mūsų, berniukų...“ aktoriai pasidažė lūpas Vaizdo įrašas 2016.02.11 11:00 Lietuvišką komediją „Tarp mūsų, berniukų...“ jau matė daugiau kaip 200.000 žiūrovų Lietuvoje ir užsienyje. Įsimylėjėlių dienos proga komedijos kūrėjai pristato nuotaikingą vaizdo klipą – ištrauką iš filmo: važiuodami automobiliu berniukai viliokiškai dažosi lūpas ir šėlsta pagal grupės „Baltasis kiras“ dainą „Lūpytės“. ...
  Giedrius Savickas
  Aktorius Giedrius Savickas: Vasario 16-oji man svarbiau už gimtadienį 2016.02.11 12:21 Artėjantis savaitgalis atneš ne tik poilsį, bet ir šventes. Įsimylėjėliai savaitgalį švęs Meilės dieną, o jai pasibaigus, Vasario 16-ąją, tikri patriotai Lietuvos miestų aikštėse trauks meilės tėvynei dainas. Nacionalinės komedijos „Patriotai“ aktorius Giedrius Savickas tikino, kad ne dainos, o šeimos tradicijos įrodo, ...


  • Foto konkursas!
  • #PhilipsAutoCurler


  • Iki renginio "Lietuvos Garbė 2016" liko
  • Nominuok žygdarbį čia
  • Filmai. Virusas Filmai. Virusas
  • Filmai. Šaltasis kalnas Filmai. Šaltasis kalnas
  Ketvirtadienis, 2016 m. vasario 11 d.
  Alytus
  +5
  4.5 m/s
  Kaunas
  +6
  4.5 m/s
  Vilnius
  +5
  4.5 m/s
  Panevėžys
  +6
  4.5 m/s
  Klaipėda
  +3
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +3
  4.5 m/s
  Utena
  +5
  4.5 m/s

  Vilnius

  weather value Rain and snow
  +5
  weather value Rain and snow
  Toks jausmas lyg būtų 0

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1
  • Remejas1-apacia
  Vytis
  Ketvirtadienis, 2016 m. vasario 11 d.
  Alytus
  +5
  4.5 m/s
  Kaunas
  +6
  4.5 m/s
  Vilnius
  +5
  4.5 m/s
  Panevėžys
  +6
  4.5 m/s
  Klaipėda
  +3
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +3
  4.5 m/s
  Utena
  +5
  4.5 m/s

  Vilnius

  weather value Rain and snow
  +5
  weather value Rain and snow
  Toks jausmas lyg būtų 0